Król telefonów w końcu zaprezentowany! Oto Galaxy Note7!

Samsung Galaxy Note7
Po miesiącach plotek i spekulacji firma Samsung pokazała najnowszy model ze swojej najbardziej prestiżowej linii Galaxy Note. „Siódemka” wręcz poraża możliwościami!

Po miesiącach plotek i spekulacji firma Samsung pokazała najnowszy model ze swojej najbardziej prestiżowej linii Galaxy Note. „Siódemka” wręcz poraża możliwościami!

Największą nowością w Galaxy Note7 wydaje się być czytnik siatkówki oka. Służy on do logowania się na naszym urządzeniu i potwierdzania naszej tożsamości. Innymi słowy, Galaxy Note7 na życzenie może zeskanować nasze oko, zamiast zażądać przytknięcia palca do czytnika linii papilarnych czy wpisania PIN-u. To jednak nie koniec zmian, a dopiero ich przedsmak.

Galaxy Note7, tak jak telefony z linii Edge, wyposażony jest w 5,7-calowy, zakrzywiony ekran, na którego bocznych krawędziach możemy umieszczać dodatkowe skróty do aplikacji lub wyświetlać powiadomienia.

Samsung Galaxy Note7

Telefon w najtańszej wersji oferuje 64 GB pamięci masowej. Jest wyposażony w akumulator o zawrotnej pojemności 3500 mAh z obsługą szybkiego ładowania. To powinno się przełożyć na bardzo długi czas pracy bez ładowania, choć warto poczekać na niezależne testy.

Jak zawsze w przypadku linii Note, nie zabrakło rysika S Pen, który jest głęboko zintegrowany z interfejsem systemu i ułatwia nawigację i wykonywanie notatek na wielkim, czytelnym wyświetlaczu telefonu.

Całość dopełniają oczywiście jedne z najszybszych podzespołów na rynku i znakomity, znany już z Galaxy S7 aparat fotograficzny. Niestety, to wszystko ma swoją cenę. Najtańsza wersja telefonu Samsung Galaxy Note7 będzie kosztowała równowartość 850 dolarów…

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

To właśnie w Polsce zadebiutuje LG Q6. Jest na co czekać!

Seria Q od LG wprowadza kluczowe funkcje sztandarowych modeli tej firmy oraz...
Czytaj wiecej