News will be here

Całe szczęście, że ludzkość nadal może liczyć na wizjonerów, poświęcających własne życie, by zmieniać świat na lepsze. Nie ważne, że w ostatnim czasie coraz częściej są nimi marketingowcy portalu Pornhub.

Kanadyjski gigant internetowy dość często przypomina o swoim istnieniu – za każdym razem zdobywając rzeszę nowych fanów. W wizjonerskich głowach pracowników Pornhub zrodziły się już takie wynalazki, jak kryptowaluta Titcoins, pozwalającą na zastąpienie pieniędzy cyckami (dosłownie), czy Wankband – ładowarka, która do wytwarzania prądu wykorzystuje ruchy nadgarstka w trakcie masturbacji, jednak kilka dni temu portal wystartował z nową kampanią... społeczną. [embed]https://vimeo.com/167198158[/embed] Tym razem Pornhub postanowił zadbać o zdrowie swoich widzów! A wszystko za sprawą aplikacji BangFit. Krótki klip promocyjny wręcz przesiąknięty jest latami osiemdziesiątymi, które – jak wiadomo – były złotą erą pornobiznesu. I tak twórcy prezentują nam uroczą parę, która w rytm charakterystycznej dla tamtej dekady muzyki elektronicznej, pokazuje jak przyjemnie spędzić czas i zadbać o sprawność fizyczną - bez wylewania potu w trakcie ćwiczeń, za to z panem do złudzenia przypominającym Rona Jeremy'ego. Co ważne, BangFit nadaje się dla każdego - z aplikacji można korzystać samotnie, w parze czy w różnych innych konfiguracjach z większą ilością partnerów. Oczywiście nie trzeba też czekać na wprowadzenie do sprzedaży dedykowanych "saszetek" na smartfona, choć twórców na pewno ucieszyłby dodatkowy zarobek. Podobnie jak w przypadku innych wymysłów marketingowców Pornhub, tak i tym razem można odnieść wrażenie, że jest to jeden wielki żart, jednak biznes to biznes, a kanadyjska uczciwość nakazuje im realizację tych pomysłów – każdy, kto chciałby spróbować swoich sił, powinien odwiedzić stronę: www.Bang.fit . [caption id="attachment_3735" align="aligncenter" width="1200"]BangFit by Pornhub - kalorie BangFit, fot. Pornhub[/caption] Wywołane przez BangFit zamieszanie, na pewno jest już widoczne w liczbie odsłon, jakie zanotowano na stronie, a to z kolei doskonały prezent na dziewiąte urodziny, które Pornhub świętował wczoraj. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na nowe pomysły, na czele z podbojem kosmosu, który firma zapowiedziała pod koniec zeszłego roku!
Damian Halik

Damian Halik

Kulturoholik, level 99. Czas na filmy, książki, komiksy i gry, generowany gdzieś między pracą a codziennymi obowiązkami, zawdzięcza opanowaniu umiejętności zaginania czasoprzestrzeni.

News will be here