Kurtki 686 zadbają o Twoją kamerkę GoPro

686 Technical Apparel dla GoPro, fot. GoPro
Do czego służą kamerki GoPro, wie chyba każdy. Ile potrafią wytrzymać, także niejeden się przekonał. Warto jednak zadbać, by nasze GoPro służyło nam jak najdłużej, a o to właśnie postarali się specjaliści od odzieży outdoorowej z firmy 686.

Do czego służą kamerki GoPro, wie chyba każdy. Ile potrafią wytrzymać, także niejeden się przekonał. Warto jednak zadbać, by nasze GoPro służyło nam jak najdłużej, a o to właśnie postarali się specjaliści od odzieży outdoorowej z firmy 686.

Trzeba przyznać, że nieźle się dobrali! GoPro to sprzęt przede wszystkim dla fanów sportów ekstremalnych, chcących uwiecznić swoje wyczyny za pomocą niewielkich, acz funkcjonalnych kamerek. Z kolei 686 Technical Apparel Company to uznany producent odzieży specjalistycznej. Kalifornijska firma obecna jest w trzydziestu krajach, a do szerszej klienteli puszczała oko choćby podczas kolaboracji z markami New Balance, Levis czy Dickies. Jej żywiołem zawsze były jednak sporty wyczynowe, a w tej branży ciężko o lepszego partnera, niż GoPro.

Owocem tej współpracy jest limitowana edycja kurtek GLCR. Do jej stworzenia wykorzystano opatentowane materiały, które zapewnią stuprocentową wodoodporność i świetną izolację od warunków zewnętrznych, nie zaburzając przy tym cyrkulacji powietrza. Innymi słowy – mają wszystko, czego potrzeba w ekstremalnych warunkach.

W tym momencie zapewne chodzi Wam po głowach coś w stylu: “Zaraz, zaraz. Wszystko pięknie, ale co z tym GoPro?”. Śpieszę z odpowiedzią! Charakterystyczne logo producenta kamer nieprzypadkowo znajduje się na piersi. To właśnie tam macie możliwość przechowania swojego urządzenia, gdy z niego nie korzystacie. Kieszeń? Tak, kieszeń! I to nie byle jaka.

Nie ma nic gorszego, niż wystawienie elektroniki na działanie mrozu, ale dzięki doskonałej izolacji kurtek 686, ochronicie kamerki nawet gdy termometr wskaże –30°C! Oczywiście kieszeń przechowa też nieco większe urządzenia, jak choćby smartfony. Dodatkowo model dla mężczyzn umożliwia wykorzystanie “686 Smarty Shell”, czyli dołożenie do naszej kurtki dodatkowych warstw.

Kurtki 686 GLCR dostępne są w oficjalnym sklepie firmy GoPro. Męska Avenue Down Jacket kosztuje 200 dolarów, natomiast damska Uptown Insulator Jacket – 160 dolarów. Należy jednak pamiętać, że oba modele pochodzą z edycji limitowanej, a ich ilość jest ograniczona.

Autor artykułu
More from Damian Halik

Lexus sprzedał już 5 milionów SUV-ów

Ciekawymi informacjami podzielili się ostatnio analitycy Lexusa – jak wyliczyli, podsumowując czerwcowe...
Czytaj wiecej