Amazon Go – zakupy nigdy nie były przyjemniejsze

Wchodzisz do supermarketu, skanujesz telefon, wybierasz interesujące Cię produkty, wychodzisz. Zakupy nigdy nie były prostsze i szybsze. Bez kolejek. Amazon uruchamia Amazon Go - rewolucyjny sklep w Seattle, w pierwszej połowie 2017 roku.

Wchodzisz do supermarketu, skanujesz telefon, wybierasz interesujące Cię produkty, wychodzisz. Zakupy nigdy nie były prostsze i szybsze. Bez kolejek. Amazon uruchamia Amazon Go – rewolucyjny sklep w Seattle, w pierwszej połowie 2017 roku.

Gigant e-commerce przymierzał się już kilka lat do tego projektu. Amazon niewiele zdradził o zastosowanych technologiach w powstałej aplikacji, wiemy tylko, że to mix sztucznej inteligencji, rzeczywistości rozszerzonej i systemów stosowanych w samokierujących się pojazdach.

amazon

Instrukcja obsługi nigdy nie była przyjemniejsza. To co należy zrobić po wejściu do sklepu to otworzyć aplikację, zeskanować smartphona i po prostu zacząć zakupy. Możesz je pakować od razu do swojej torby, systemy zainstalowane na hali zakupowej rozpoznają wybierane produkty i kto je wybiera, dodają do listy. Przy wyjściu ze sklepu aplikacja podsumowuje całość zakupów, wystawia rachunek, wysyłam mailem i ściąga z konta Amazon. Voila! Bez czekania, bez kolejek.

https://youtu.be/NrmMk1Myrxc%20

Źródło: http://fortune.com/2016/12/05/amazon-go-store/

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Magiczne bonsai

Żuraw, symbol pomyślności i pokoju to najczęściej składany model origami w Japonii....
Czytaj wiecej