Miłośnicy fotografii na start! Rusza prestiżowy Amundsen Photo Awards

Marka Amundsen w ramach kampanii #OdkrywajWiecej przygotowała nie lada gratkę dla wszystkich miłośników fotografii. Z początkiem jesieni ruszył wyjątkowy konkurs, do którego może zgłosić się każdy: zarówno zawodowcy, jak i pasjonaci robienia zdjęć. To wyjątkowa szansa na pokazanie swoich prac na wystawie i wygranie profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Wyjątkowe rzeczy spotykają tych, którzy ich szukają. Marka Amundsen patronuje wszystkim odkrywczym pomysłom i zachęca do zdobywania i utrwalania nowych doświadczeń i wrażeń. Ale uwaga – to wciąga. Kiedy poznasz coś nowego, ekscytującego, chcesz więcej i więcej. Tak rodzi się zapał, a za nim fascynacja. Dla marki Amundsen odkrywanie i fotografia to duet nierozłączny. Eksploracja nowych, niezbadanych miejsc i utrwalanie ich w kadrze to pasja, którą warto w sobie rozwijać.

Fotografia daje nam możliwość przedstawienia świata takim, jakim sami go widzimy i nie jest ważne, czy ktoś jest profesjonalistą, ważna jest pasja i to, co chce przekazać.  Dlatego nasz konkurs jest otwarty dla wszystkich, bez względu na możliwości techniczne czy doświadczenie. Czekamy na wyjątkowe zdjęcia nie tylko z najdalszych zakątków świata, ale również z najbliższej okolicy. Wierzymy, że inspirację można znaleźć wszędzie

mówi Mateusz Banach, Brand Manager marki.

Dołącz do prawdziwych odkrywców

Odkrywanie i poszerzanie horyzontów to też domena podróżników. Dlatego w składzie Jury konkursu APA znalazły się trzy wyjątkowe osobowości podróżnicze: dziennikarz i uczestnik dalekich wypraw Łukasz Nowicki, nurek i pasjonat fotografii głębinowej Krzysztof Starnawski oraz wielbiciel natury i fotograf National Geographic, Marcin Dobas. Będą oceniać prace w 4 kategoriach tematycznych: zwierzęta, ludzie, krajobraz oraz w kategorii specjalnej: zimowa ekspedycja. Termin nadsyłania zdjęć mija 18 listopada, a 12 grudnia podczas Gali Finałowej poznamy zwycięzców. Na wygranych czeka profesjonalny sprzęt fotograficzny i prestiżowe warsztaty z Marcinem Dobasem.  Partnerem akcji są Olympus i Eizo. Więcej szczegółów na stronie: www.amundsenphotoawards.pl.

Źródło: mat. prasowe

 

Autor artykułu
More from Redakcja

5 rzeczy, których nie wiedzieliście o Toyocie Suprze

Toyota Supra to ikona samochodów sportowych i bardzo ważny model w historii...
Czytaj wiecej