Polski brand zdobywa serca sportowych pasjonatów

zdj. Athletic Rebel
zdj. Athletic Rebel
Zapewne nie raz zdarzyło się wam zakupić odzież sportową z „wyższej półki” i zawieść się jej jakością. Problem ten zauważyli Krzysiek i Patrycja, którzy żyją ze sportu i uprawiają go na co dzień. Tak powstała marka Athletic Rebel.

Największe sportowe marki oszczędzają często na tkaninach oraz ich wykończeniu zakładając, że logo i tak przyciągnie chętnych do zakupu. W przypadku ubrań, cena często nie jest więc gwarancją jakości, o czym jako klient przekonałam się niestety już nie raz. Wygląda jednak na to, że konsumenci coraz częściej wykazują się świadomością tego, co jest im oferowane i swój wzrok zwracają ku mniejszym producentom, którzy może nie posiadają globalnego zasięgu, ale za to traktują swoich klientów poważnie.

zdj. Athletic Rebel
zdj. Athletic Rebel

W segmencie odzieży sportowej ciekawą propozycję oferuje pod tym względem polska marka Athletic Rebel. I nic dziwnego. Stworzona została przez ludzi kochających aktywny tryb życia, którzy postanowili sami stworzyć ubrania odpowiadające ich codziennym wymaganiom. Krzysiek zaczął ćwiczyć już we wczesnej młodości, kiedy to własnoręcznie wybudował siłownię w swoim garażu i miłością do ćwiczeń zaraził obecną partnerkę w życiu i w biznesie, Patrycję. On dziś jest doświadczonym trenerem personalnym, ona zaś poszła w stronę managementu, nie rezygnując przy tym ze sportowego zacięcia i kreatywnej cząstki swojej duszy. Koktajl umiejętności, pasji i doświadczenia tych dwojga to podwaliny ich prężnie działającego przedsięwzięcia.

zdj. Athletic Rebel
zdj. Athletic Rebel

To, co znajdziecie w oficjalnym sklepie Athletic Rebel można opisać trzema słowami: jakość, wygoda i bezpretensjonalność. Twórcy marki poszukują tkanin najlepszego gatunku w polskich dziewiarniach i hurtowniach, inspirację znajdując między innymi w łódzkich szwalniach. Bo to w głowach Patrycji i Krzyśka powstają pomysły, które sami dopieszczają później za pomocą komputera. Widać, że znają najnowsze trendy, używają ich jednak z głową i nie przesadzają z ilością przykuwających wzrok detali.

zdj. Athletic Rebel
zdj. Athletic Rebel

Wpływ na wygląd ubrań mają także lokalni fachowcy, jednak każda proponowana przez nich zmiana musi zostać ostatecznie zatwierdzona przez właścicieli Athletic Rebel. Nie bez znaczenia jest to, że mają oni ostatnie słowo. Jako profesjonaliści, poddają swoje produkty surowej ocenie pod względem komfortu, ubierając w nie siebie i tych ze znajomych, z którymi dzielą miłość do sportu. W praktyce sprawdzają, czy skóra oddycha i czy ciało nie jest skrępowane, nawet w najbardziej wymagających pozycjach.

zdj. Athletic Rebel
zdj. Athletic Rebel

Choć w skali globalnej prym w sprzedaży wciąż wiodą światowe brandy, w ostatnim czasie można zaobserwować wzrost świadomości konsumentów, którzy wybierają przede wszystkim jakość. Dzięki indywidualnemu podejściu i przemyślanemu procesowi twórczemu, marki takie jak Athletic Rebel mają szansę zaskarbić sobie serca wymagających klientów, nie tylko w Polsce.

Więcej produktów marki znajdziecie tutaj.

Autor artykułu
More from Barbara Sajewicz

Toyota GR Supra Racing Concept

Po 16 latach od zakończenia produkcji ostatniej, czwartej generacji Supry, Toyota reanimuje...
Czytaj wiecej