Lider rynku słuchawek chce zadbać o nasz zdrowy sen, prezentuje supernowoczesne stopery do uszu

Bose stopery
Bose stopery
Każdy z nas wie, że kluczem do dobrego samopoczucia i wysokiej produktywności jest długi, zdrowy sen. Bose, znany ze swoich rewelacyjnych słuchawek, wkracza na rynek stoperów do uszu. Nie bez powodu.

Bose to jeden z liderów jeśli chodzi o sprzęt audio z wysokiej półki. Firma ta odpowiada za wynalezienie jednej z najważniejszych innowacji ostatnich czasów na rynku słuchawek, a więc za system aktywnego wyciszania szumu. To właśnie dzięki pomysłowości Bose nowoczesne słuchawki przyjemnie izolują nas akustycznie od otoczenia, pozwalając nam cieszyć się spokojem i muzyką, która nie musi być grana głośno, by być słyszalna.

Teraz firma chce wykorzystać zdobyte doświadczenie w tworzeniu systemów wyciszania szumu i proponuje stopery do uszu, mające poprawić jakość naszego snu. Bose nie wprowadza ich jednak od razu na rynek. Stopery te na razie są wystawione w Indiegogo. A więc to konsumenci swoimi wpłatami zadecydują, czy produkt pojawi się na rynku. Mogą też się wypowiadać na jego temat, dzięki czemu Bose może go ulepszyć zanim ten pojawi się w sprzedaży. Jak zawsze w przypadku crowdfundingowych inicjatyw, jeżeli projekt okaże się klapą, wpłacającym zostaną zwrócone pieniądze.

Bose stopery

Ile kosztują stopery od Bose?

Stopery wykorzystują technikę wyciszania szumu do izolowania nas przed snem od otoczenia. Można też na nich odgrywać spokojne dźwięki, które pozwolą nam szybciej i przyjemniej zasnąć. Pierwotnie miały kosztować 150 dol., ale Bose – widząc duże zainteresowanie produktem – podwyższył cenę do 185 dol. Gdy stopery trafią do realnej sprzedaży, ich cena ma wzrosnąć do 249 dol.

Fani marki wydają się jednak być na to gotowi. Już w 6 dni od umieszczenia propozycji produktowej na Indiegogo udało się uzbierać w przedsprzedaży założone cele, a to oznacza, że stopery Bose trafią do produkcji. Pierwsi klienci mają je odebrać już w lutym przyszłego roku. Nie wiadomo kiedy trafią do otwartej sprzedaży.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

ZAPOMNIAŁEŚ JUŻ O HTC? TE GADŻETY WSKAZUJĄ NA WIELKI POWRÓT FIRMY

Firma HTC była kiedyś jednym z najważniejszych producentów smartfonów na świecie. Dziś...
Czytaj wiecej