Brytyjczycy ogłosili Lexusa najlepszym producentem samochodów

Jak co roku magazyn Auto Express przeprowadził ankietę Driver Power. Wypełniło ją tysiące kierowców, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy kupili samochód. Wypowiedzieli się w każdym obszarze - osiągów, komfortu, technologii, praktyczności, niezawodności, ale i w takich detalach jak miejsce na nogi pasażerów podróżujących z tyłu czy przyjazność rodzinom z dziećmi.

Ciasno było na szczycie bo konkurencja w każdym obszarze duża. Po podsumowaniu zebranych wyników okazało się, że prześwietlono od stóp do głów 75 modeli w 31 obszarach. Tytuł najlepszego producenta samochodów otrzymał Lexus, wyróżnienie to potwierdza wysokie uznanie klientów dla całości usług – włączając w to przede wszystkim jakość produkowanych aut. Lexus znalazł się na szczycie aż w czterech z dziewięciu kategorii: stylistyka, silnik i skrzynia biegów, wydajność i niezawodność, jakość wykonania.

Na trzecim miejscu listy najlepszych samochodów do kupienia uplasował się Lexus RX, którego ogłoszono najlepszym dużym SUVem z półki premium. Całość ankiety znajdziecie TU.

Źródło: www.autoexpress.co.uk 

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Uzależniony od smartfona? Czas na terapię

O tym, że telefony zawładnęły naszym życiem nie musimy specjalnie pisać. Zobacz...
Czytaj wiecej