Canna Vine – zielone wino z… marihuany

Czerwone, białe, różowe - to znamy. Ostatnio pojawiło się też niebieskie, ciekawe. Dzisiaj w kolebce kreatywności popija się zielone, z marihuany. Canna Vine to połączenie organicznie uprawianego zioła i winogron.

Czerwone, białe, różowe – to znamy. Ostatnio pojawiło się też niebieskie, ciekawe. Dzisiaj w kolebce kreatywności popija się zielone, z marihuany. Canna Vine to połączenie organicznie uprawianego zioła i winogron.

Niska temperatura fermentacji, pozwala na odczuwanie „terapeutycznych” właściwości marihuany bez efektu w postaci wysokiego poziomu THC we krwi. Wino jest pełne, strukturalne i jest wynikiem eksperymentów na dwóch podgatunkach Sativa i Indica. W rezultacie uzyskano balans pomiędzy odczuwaniem relaksu i pobudzenia. No i niezły smak.

Jak powstaje? Proces polega na umieszczeniu około pół kilograma marihuany, zawiniętej w gazę w beczce wina. Następuje fermentacja i „odpoczynek” przez co najmniej rok. Wino opisywane jest jako świetny produkt z medycznymi właściwościami. Po jego spożyciu możesz być jednocześnie zrelaksowany i wesoły, a w nocy bardzo dobrze spać.

Jak na razie wino z licencją marihuany medycznej jest dostępne i legalne jedynie w Kalifornii. Jednak jeśli nawet w słonecznym stanie jesteś, to musisz i tak wydać pomiędzy 120 a 400 USD za 500 ml.

Twórcy – Molyneux i Lindquist, kontynuują prace nad swoim produktem. Komentując dzieło podkreślają, że Canna Vine jest doskonałe na lepszy humor, relaks no i jest lekiem! Jak się prace potoczą, jeszcze nie wiadomo, ale chcą, żeby ich wino było bezpieczne i przede wszystkim smaczne.

Źródło: http://spoonuniversity.com/lifestyle/canna-vine-is-green-wine-and-its-made-out-of-weed 

Autor artykułu
More from Dominika Telega

SKYJET – statek kosmiczny Lexusa w najnowszej produkcji Luca Bessona

Wszechświat bez limitów, potrzebuje bohaterów bez granic – to slogan filmu „Valerian...
Czytaj wiecej