Cara Delevingne w reklamie promującej torebki Chanel

Cara Delevingne w reklamie torebek Gabrielle, fot. Chanel
Cara Delevingne w reklamie torebek Gabrielle, fot. Chanel
Jak na emerytkę, Cara Delevingne ma całkiem sporo zajęć. Była modelka usilnie próbuje zaistnieć w Hollywood, jednak nie oznacza to zupełnej rezygnacji ze współpracy z branżą modową.

Jak na emerytkę, Cara Delevingne ma całkiem sporo zajęć. Była modelka usilnie próbuje zaistnieć w Hollywood, jednak nie oznacza to zupełnej rezygnacji ze współpracy z branżą modową.

Cara Delevingne ostatnio częściej widywana jest na plakatach filmowych, niż podczas promowania domów mody, ale stare przyzwyczajenia najwyraźniej ciężko porzucić. Niespełna dwudziestopięcioletnia Brytyjka pojawiła się w kampanii promującej nową linię torebek marki Chanel o nazwie Gabrielle.

Jak zaznacza Karl Lagerfeld, Gabrielle to hołd oddany założycielce firmy – znanej wszystkim jako „Coco” – Gabrielle Bonheur Chanel. Jeszcze w tym roku linia doczeka się także perfum.

Reklamy promujące torebki Gabrielle wystartowały dwa tygodnie temu. W pierwszej z nich, wyreżyserowanej przez Daniela Askilla (twórcę teledysków SII), wystąpiła Kristen Stewart.

Cara Delevingne pojawiła się w drugiej, znacznie bardziej młodzieżowej odsłonie kampanii. W filmie stworzonym przez japońską artystkę Shishi Yamazaki, była modelka jeździ na deskorolce, wyraźnie zadowolona z faktu, że zdobyła torebkę.

Wczoraj ukazał się trzeci film, autorstwa Oliviera Assayasa (reżyser „Sils Maria”, „Personal Shopper”), w którym wystąpiła francuska piosenkarka Caroline de Maigret.

Zdaje się, że choć wszystkie te reklamy przedstawiają jeden produkt, każda kierowana jest do zupełnie innego grona odbiorców… a wisienką na torcie będzie tu Pharrell Williams!

Amerykański raper i producent muzyczny jest pierwszym męskim modelem, który będzie promować torebki Chanel. Ciężko przewidzieć, jak pójdzie mu propagowanie linii Gabrielle wśród mężczyzn, ale reklama z jego udziałem trafi do sieci 24 kwietnia. To jednak nie pierwszy raz, gdy wspomaga on Karla Lagerfelda (podobnie zresztą, jak Cara Delevingne).

Cara Delevingne i Pharrell Williams spotkali się już trzy lata temu na planie krótkometrażowego filmu „Reincarnation”. Nakręcony przez Karla Lagerfelda spot, promował kolekcję jesień/zima, zaprezentowaną podczas Paris-Salzburg 2014/15 Métiers d’Art.

Występ w kampanii Chanel, nie oznacza oczywiście powrotu do modelingu. Cara Delevingne skupia się na karierze filmowej, a najbliższy film z jej udziałem to „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”, który do kin trafi 4 sierpnia.

Autor artykułu
More from Damian Halik

„Wiedźmin” od Netflixa wciąż dzieli fanów książek (i gier)

Zaledwie kilka miesięcy dzieli nas od premiery netflixowego "Wiedźmina" – zdjęcia do...
Czytaj wiecej