Cherry Tree – z miłości do wiśni

Cherry Tree
Cherry Tree to rodzinna przetwórnia, która narodziła się z pasji do sadownictwa i czystej miłości do wiśni. W sadach Piotra i Justyny Muzyki rośnie kilkanaście tysięcy drzewek. Uprawa prowadzona jest w sposób biodynamiczny, czyli zgodny z naturalnym rytmem przyrody i faz księżyca.

Cherry Tree to rodzinna przetwórnia, która narodziła się z pasji do sadownictwa i czystej miłości do wiśni. W sadach Piotra i Justyny Muzyki rośnie kilkanaście tysięcy drzewek. Uprawa prowadzona jest w sposób biodynamiczny, czyli zgodny z naturalnym rytmem przyrody i faz księżyca.

Okres wakacji to dla nich czas najintensywniejszej pracy – wiśnie trzeba zbierać wtedy, gdy są odpowiednio dojrzałe, przebrać i przetransportować do chłodni.
Prócz sprzedaży owoców, od kilku lat Piotr i Justyna produkują wiśniowe przetwory, które zdobyły serca smakoszy w całej Polsce.

Cherry Tree
Cherry Tree

Wyborne, suszone wiśnie, naturalne, tłoczone na zimno soki, konfitury i chutneye według autorskich receptur to tylko niektóre z przysmaków, jakie firmują swoja marką i nazwiskiem.Zaczęli od suszonych wiśni, potem zaczęli eksperymentować z sokami, konfiturami, syropami i wiśniowym miodem.

Cherry Tree, Karski, Wielkopolska.

Za pomoc w realizacji nagrania dziękujemy Lexus Polska.

Scenariusz: Małgosia Minta https://mintaeats.com/
Realizacja i zdjęcia: Jarek Tokarski
Produkcja: Kama Czudowska

Autor artykułu
More from Małgorzata Minta

Miody od Kulmy

Historia pasieki Jana Kulmy liczy kilkadziesiąt lat. Swoją pierwszą pszczelą rodzinę Pan...
Czytaj wiecej