Co za widok!

Nie każdemu jest dane, mieć za oknem spektakularny widok, a tym bardziej skyline największych metropolii świata. Ukraińscy artyści przenoszą nas do najdroższych apartamentów Nowego Jorku czy Wielkiej Brytanii za sprawą okiennych rolet HoleRoll.

Wykończenie okien, jakie znamy z codziennego użytkowania, tworzy teraz niezwykłą panoramę miasta nocą. Jest tak samo praktyczne, ale nie o to w tym przypadku chodzi! Zachwycająca iluzja „wykańcza” nasze okna jak najlepsze dzieła sztuki. W pokoju panuje przyjemny półmrok, a we wnętrzu pojawiają się piękne cienie miasta.

Rolety powstają z tkaniny, która ma 0% przepuszczalności światła. Powleczone są antystatyczną i pyłoszczelną warstwą, „od tyłu” materiał jest biały i błyszczący, dzięki czemu chroni pomieszczenie przed nagrzewaniem nawet w najgorętsze dni. Rolety są trwałe, solidne i przyjemne w użytkowaniu, no i kto nie chciałby budzić się z takim widokiem?

HoleRoll można zamówić za pośrednictwem www podając specyfikację swoich okien i oczekiwany krajobraz. Ceny zaczynają się już od 150 USD.

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Para idealna – Czarna Pantera i Lexus LC 500

Już wspominaliśmy o współpracy Lexusa z Marvelem, przy nadchodzącej superprodukcji Black Panther,...
Czytaj wiecej