Noś się jak bohaterowie “Rogue One: A Star Wars Story”!

Columbia Rogue One Limited-Edition, fot. Columbia Sportswear Company
Gwiezdnowojennego szaleństwa ciąg dalszy. Ponieważ rebelianci nigdy jeszcze nie wyglądali tak dobrze, firma Columbia Sportswear postanowiła stworzyć kolekcję inspirowaną filmem "Rogue One".

Gwiezdnowojennego szaleństwa ciąg dalszy. Ponieważ rebelianci nigdy jeszcze nie wyglądali tak dobrze, firma Columbia Sportswear postanowiła stworzyć kolekcję inspirowaną filmem “Rogue One”.

Amerykański producent odzieży outdoorowej, Columbia Sportswear, nawiązał współpracę z Disneyem, dzięki czemu wejściu do kin najnowszej części sagi – “Rogue One” – towarzyszyło pojawienie się na sklepowych półkach kolekcji Columbia Star Wars Rogue One.

Fani “Gwiezdnych wojen” mogą wybierać między: damską kurtką, podobną do kreacji Jyn Erso; męską parką, wzorowaną na stroju kapitana Cassiana Andora; a także męską kurtką, zainspirowaną nową imperialną jednostką – Death Troopers.

Poza rebelianckimi oraz imperialnymi emblematami, kurtki Columbia Star Wars Rogue One różnią się także funkcjonalnością. Firma wykorzystała w nich swoje doświadczenia z produkcji odzieży outdoorowej, dzięki czemu płacimy nie tylko za znaki firmowe, ale i za nowoczesną technologię materiałową oraz sprawdzoną jakość.

Damska kurtka rebeliancka

Na pierwszy ogień idzie kurtka damska, wzorowana na stroju Jyn Erso (Felicity Jones). W przeciwieństwie do pozostałych, droższych modeli, ta kurtka ma przede wszystkim wyglądać. Na kreację składa się kurtka oraz kamizelka, które można nosić osobno. To jej główną zaleta. Brak tu jednak zaawansowanych technologii materiałowych.

Cena: 400 $

Columbia Rogue One Limited-Edition: kurtka damska, inspirowana strojem Jyn Erso, fot. Columbia Sportswear Company
Columbia Rogue One Limited-Edition: kurtka damska, inspirowana strojem Jyn Erso, fot. Columbia Sportswear

Rebeliancka parka

Parka kapitana Cassiana Andora jest najdroższą w tej kolekcji. Kurtka została zaprojektowana w taki sposób, by łączyć wygodę z funkcjonalnością. Materiał Omni-Tech sprawia, że jest ona nieprzemakalna. Z kolei technologia Omni-Heat Reflective zatrzymuje ciepło, dzięki czemu kurtka idealnie nadaje się na ostrą zimę.

Cena: 500 $

Columbia Rogue One Limited-Edition: parka męska, inspirowana strojem kapitana Cassiana Andora, fot. Columbia Sportswear Company
Columbia Rogue One Limited-Edition: parka męska, inspirowana strojem Cassiana Andora, fot. Columbia Sportswear

Imperialna kurtka

Choć kolekcja zdecydowanie mocniej wspiera rebeliantów, znalazło się w niej miejsce także dla kurtki, która ucieszy fanów ciemnej strony Mocy. Ten model inspirowany jest Death Trooperami – elitarną jednostką szturmowców, którą w “Rogue One” spotykamy po raz pierwszy.

Kurtka posiada powłokę Outdry Ex Diamond, dzięki której jest wodoodporna i oddychająca.

Cena: 450 $

Columbia Rogue One Limited-Edition: kurtka męska, inspirowana strojem Death Trooperów, fot. Columbia Sportswear Company
Columbia Rogue One Limited-Edition: kurtka męska, inspirowana strojem Death Trooperów, fot. Columbia Sportswear

Trzeba przyznać, że Columbia Sportswear postarała się przy odtwarzaniu filmowych kreacji. Za jedyny mankament kolekcji Columbia Star Wars Rogue One można uznać ceny. Tak to jednak jest z produktami licencjonowanymi – tym bardziej, gdy producent poza samym wyglądem, inwestuje także w funkcjonalne technologie.

Źródło: Columbia Sportswear Company

Autor artykułu
More from Damian Halik

Wyjątkowy Lexus LY 650 w końcu doczekał się premiery!

O tym, że Lexus przygotowuje swój pierwszy, luksusowy jacht, pisaliśmy już wielokrotnie...
Czytaj wiecej