Daisy Ridley promuje “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, budując Sokoła Millennium z LEGO

Daisy Ridley promuje "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", fot. ELLE (UK)
Daisy Ridley promuje "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", fot. ELLE (UK)
Daisy Ridley – jedna z gwiazd "Przebudzenia mocy" – zaangażowała się w promocję filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi". Urocza Brytyjka udzieliła magazynowi "ELLE" wywiadu, podczas którego przyszło jej się zmierzyć z zestawem klocków LEGO.

Aktorzy muszą uczestniczyć w promocji tytułów, w których występują – to zasada stara jak przemysł filmowy. Nic więc dziwnego, że przed premierą kolejnej odsłony jednej z najsłynniejszych serii w historii kinematografii, także i jej gwiazdy zaprzęgnięto do pracy. I może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby Daisy Ridley w wywiadzie dla magazynu “ELLE” nie wypadła tak słodko! Urocza Brytyjka to jedna z czołowych postaci trzeciej trylogii gwiezdnowojennej. Wciąż nie wiemy, jak istotna dla całej historii jest jej rola, ale dowiedzieliśmy się, że… Daisy Ridley świetnie radzi sobie z układaniem klocków LEGO.

Daisy Ridley promuje "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", fot. ELLE (UK)
Daisy Ridley promuje “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, fot. ELLE (UK)

Film opublikowany przez brytyjską edycję popularnego czasopisma to ciekawe zagranie marketingowe. Urocza jak zawsze Daisy Ridley promuje “Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, ale i sygnowane symbolem Star Wars zestawy klocków LEGO. W tym przypadku padło na model Sokoła Millenniumspokojnie, nie chodzi o ten składający się z 7,5 tysiąca elementów. Wschodząca gwiazda brytyjskiej kinematografii, podobnie jak partnerujący jej w “Przebudzeniu mocy” John Boyega, coraz pewniej poczyna sobie w branży.

Mimo że w trakcie wywiadu Daisy Ridley o wiele bardziej skupiała się na rozmowie niż klockach, nie spodziewajcie się zaskakujących wypowiedzi. Aktorka wiele mówi o atmosferze na planie, nie zdrada jednak istotnych szczegółów fabuły. Pytanie, czy to ona jest tytułowym “Ostatnim Jedi”, wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Brytyjka rzuca jedynie “I think I’m missing a piece”, choć fani woleliby zapewne usłyszeć “I think I’am a missing piece”. Wygląda jednak na to, że przeznaczenie granej przez Daisy Ridley postaci Rey poznamy dopiero w trakcie seansu.

“Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” wejdą do kin 14 grudnia 2017. Film wyreżyserowany przez Riana Johnsona jest drugą odsłoną trzeciej gwiezdnowojennej serii i bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z “Przebudzenia mocy” J.J. Abramsa. Rey, grana przez Daisy Ridley, to jedna z najistotniejszych postaci serii – a oto omawiany wywiad młodej Brytyjki dla magazynku “ELLE”:

Autor artykułu
More from Damian Halik

The Samuel – wymarzona restauracja Jonathana Berntsena

Wiele restauracji, także tych docenianych w najrozmaitszych plebiscytach i serwujących doskonałe dania,...
Czytaj wiecej