Dlaczego duże piersi latem to udręka – 9 powodów

Wielu mężczyznom wydaje się, że duży biust jest dla kobiety darem od Boga. Tymczasem, choć sporo dziewczyn nosi dumnie taki cud natury, miewa z nim spory problem – zwłaszcza latem. A opowie o tym nie kto inny jak Mia Khalifa.

Wielu mężczyznom wydaje się, że duży biust jest dla kobiety darem od Boga. Tymczasem, choć sporo dziewczyn nosi dumnie taki cud natury, miewa z nim spory problem – zwłaszcza latem. A opowie o tym nie kto inny jak Mia Khalifa.

Większość facetów uważa, że duże piersi u kobiety to najlepsze co mogło je spotkać. Owszem powodzenie u większości przedstawicieli płci brzydkiej murowane, jednak jest sporo ale. Letnie problemy z ponadprzeciętnym biustem bardzo obrazowo pokazała w krótkim filmie Mia Khalifa – znana porno gwiazda o muzułmańskim pochodzeniu.

  1. Dobranie górnej części garderoby w ciepłe dni to wyższa inżynieria – koszulki mają zazwyczaj cieńsze ramiączka niż biustonosz, sportowy stanik jest wygodniejszy, ale mniej estetyczny i nie na każdą okazję.
  2. Odpadają krótkie topy odsłaniające brzuch – podnosisz ręce i od razu stajesz się skandalistką
  3. Pot – czujesz się jakbyś miała 3 pachę – poci się najbardziej „przedziałek” i miejsca pod piersiami
  4. Dobranie bikini to udręka. Mniej materiału – wszystko się wylewa, więcej materiału – wygląda jak pancerz.
  5. Spróbuj położyć się na brzuchu – piersi wylewają się spod ciebie jakbyś coś/kogoś przygniotła.
  6. Nie lepiej jest na plecach – biust rozlewa się na boki tworząc nieestetyczną bezwładną masę.
  7. Nawet nie próbuj ruszać się gwałtownie – każdy skok do wody, zerwanie się z leżaka wiąże się z kontrolą czy bikini nadal jest na miejscu.
  8. Mężczyźni – spróbuj sobie zrobić selfie – od razu gapią się w ciebie wyobrażając nie wiadomo co (tego akurat chyba nie trzeba się domyślać)
  9. Lody mają to do siebie, że się rozpuszczają. Większości ludzi ląduje to na ziemi, jednak hojnie obdarzonej damie poleci na biust.

Gdy latem zobaczysz na plaży damę mająca czym oddychać, pamiętaj, że takie piersi zapewne najwięcej radości spełniają jej partnerowi – dla niej to często „spory” problem.

Autor artykułu
More from Piotr Skowron

Mi-24 – pancerny pięćdziesięciolatek

Mi-24 – jeden z najbardziej rozpoznawalnych śmigłowców bojowych na świecie obchodzi właśnie...
Czytaj wiecej