Domowa pizza nigdy nie smakowała lepiej

Cienka, chrupiąca, z cudownie roztopionym serem i ulubionymi dodatkami, chyba jeden z najbardziej socjalizujących posiłków. My Polacy potrafimy docenić dobrą pizzę. A najlepiej tą, przygotowaną w domu. Nie – nie z zamrażarki, prawdziwie home-made. A co powiecie na taką, którą upieczecie bez użycia piekarnika, na kuchence gazowej?

Cienka, chrupiąca Domowa pizza, z cudownie roztopionym serem i ulubionymi dodatkami, chyba jeden z najbardziej socjalizujących posiłków. My Polacy potrafimy docenić dobrą pizzę. A najlepiej tą, przygotowaną w domu. Nie – nie z zamrażarki, prawdziwie home-made. A co powiecie na taką, którą upieczecie bez użycia piekarnika, na kuchence gazowej?

Domowa pizza

Domowa pizza kto jej nie kocha? Ale jak ją przyrządzić tak, aby była wyjątkowa? Oryginalny piec do pizzy to wydatek kilkunastu tysięcy złotych, na szczęście jest Pizzacraft i ich nowy gadżet. Dzięki niemu upieczesz w domu pizzę w jakości restauracyjnej. Urządzenie nagrzewa się w jedynie 15 minut, osiąga temperaturę znacznie wyższą od zwykłego piekarnika, piecze jedynie w 6, a rezultat – super gorąca, z bąblami na cieście, które uwielbiamy. Sprzęt kompatybilny z większością kuchenek gazowych.

Domowa Pizza

Kosztuje 175$ na Amazonie, teraz tylko podszkolić swoje umiejętności z przygotowania dobrego ciasta i zabrać się do pieczenia.

Jak to działa? Zobacz:

Źródło: coolmaterial.comDomowa Pizza

Tagi wpisu
, ,
Autor artykułu
More from Dominika Telega

LC 500 w obsadzie Czarnej Pantery

Kolejna superprodukcja z udziałem Lexusa. Po Transformersach i Valerianie, który właśnie wchodzi...
Czytaj wiecej