Niesamowity album ze zdjęciami Emily Ratajkowski

Już można kupić album z aktami słynnej modelki. Jest on jednak dość niezwykły, nie tylko ze względu na pozująca piękność.

Emily O’Hara Ratajkowski, amerykanka urodzona w Londynie w 1991 roku. Jest córką malarza Johna Ratajkowskiego i pisarki Kathleen Balgley. Po ojcu – Polka, po matce Żydówka. W wieku 14 lat podpisała kontrakt z agencją modelek i łączyła to zajęcie z nauką w szkole średniej. Występowała w wielu sesjach modowych. Jej kariera wystrzeliła gdy pokazała swe piękne kształty w aktach wykonanych do magazyny Threats! Oraz wystąpiła w teledyskach Blurred Lines” Robina Thicke i „Love Somebody” zespołu Maroon 5. Od tamtej pory ozdabiała okładki wielu znanych pism na całym świecie. Pojawiła się na pierwszej stronie Vogue, Cosmopolitan, GQ, Glamour, Harper’s Bazaar i wielu innych.Emily Ratajakowski

Niedługo po sesji to Threats! Los sprawił, że Emily spotkała Jonathana Ledera. Znany już nieco fotograf i modelka będąca u progu sławy zostali sami w starym domu. Leder miał pod ręką tylko aparat Polaroida wywołujący zdjęcia zaraz po ich zrobieniu. Stwierdził, że taka okazja się może nie powtórzyć i stworzył niesamowitą sesję. Piękne akty, wykonane na polaroidowych odbitkach pokazują Ratajkowski jako zwykłą dziewczynę z sąsiedztwa, nie rażą sztucznością, są do bólu naturalne co jeszcze uwydatnia piękno ciała Emily. Nie ma specjalnie przygotowanego studia, są tylko stare fotele, wytarte dywany. Po latach wydawnictwo Imperial Pictures Ltd zdecydowało się na stworzenie albumu. 71 zdjęć wykonanych tamtego pamiętnego dnia zostało nieco poprawionych i wydanych w formie pięknego albumu. Ich ilość jest ograniczona, a każdy zostanie opatrzony autografem autora. Całość jest zapakowana w kartonowe pudełko i ekologiczną torbę. Albumy kosztujące 80$ można zamawiać od 1 grudnia, jesteśmy pewni że nakład się szybko wyczerpie, a wydawnictwo z biegiem czasu nabędzie wartości kolekcjonerskiej. Gdyby ktoś z Was miał okazję znaleźć się w Nowym Jorku, to w lutym przyszłego roku w galerii Castor Gallery odbędzie się wystawa oryginalnych zdjęć Ledera.

Zamówienia i więcej zdjęć: http://www.imperial-publishing.com/products/emily-ratajkowski-collectors-edition

 

Autor artykułu
More from Piotr Skowron

Pionowe siłownie wiatrowe – tylko z Polski!

Czy pionowe siłownie wiatrowe zrewolucjonizują sektor energetyki ze źródeł odnawialnych? Zobaczcie o...
Czytaj wiecej