Fellatio Café – najbardziej pobudzająca kawiarnia w Londynie!

Co najlepiej pobudza o poranku? Zapewne ile osób, tyle odpowiedzi na to pytanie, jednak Bradley Charvet postanowił zadowolić każdego. Dosłownie. Jego lokal – Fellatio Café – oferuje właściwie wszystko, czego można oczekiwać o poranku: śniadaniowe przekąski, herbatę, kawę i "lody".

Co najlepiej pobudza o poranku? Zapewne ile osób, tyle odpowiedzi na to pytanie, jednak Bradley Charvet postanowił zadowolić każdego. Dosłownie. Jego lokal – Fellatio Café – oferuje właściwie wszystko, czego można oczekiwać o poranku: śniadaniowe przekąski, herbatę, kawę i “lody”.

Pomysł jest może nieco kontrowersyjny, ale autor wykazał się sporą inwencją. Przy Praed Street w Londynie otwarta zostanie kawiarnia, w której – w dość dużym uproszeniu – klienci otrzymają zestawy “dwa w jednym”. Sam wstęp, równoznaczny z zamówieniem zestawu, to koszt pięćdziesięciu funtów. I tak przy porannym cappuccino, otrzymasz także fellatio. Oczywiście jeśli wolisz coś mocniejszego, może poprosić na przykład o espresso – lokal ma oferować szeroki wybór kaw i herbat (w końcu do Wielka Brytania). Także drugi ze składników zestawu, będzie dostępny w różnych wariantach – a wszystko załatwisz za pomocną poręcznej apki (póki co jedynie na iPady).

Fellatio Café, fot. z oficjalnego serwisu kawiarni
Fellatio Café, fot. z oficjalnego serwisu kawiarni

Pomysłodawcy przyświeca przy tym szczytny cel! Pomyślcie: picie porannej kawy w domu, poważnie ogranicza nasze społeczne interakcje. Ot, codzienny rytuał: kąpiel, szybkie śniadanie, jeszcze szybsza “rozpuszczalka” i wyjście do pracy. Oczywiście u każdego wygląda to nieco inaczej, ale idea jest ta sama. Niestety większość z nas nie ma czasu, by jakoś przezwyciężyć tę monotonię – a wystarczyłoby wyjść z domu dziesięć minut wcześniej i odwiedzić kawiarnię w drodze do biura.

Biznes to biznes

50£ to oczywiście dość wygórowana cena, a właściciel kawiarni jest tego w pełni świadom. Sam nawet nazywa tę ofertę “najdroższą kawą w Europie”, ale jednocześnie zapewnia, że każdy klient będzie zadowolony z obsługi. Jestem w stanie uwierzyć w te zapewnienia – w końcu oddajemy sprawy w ręce specjalistów!

Bradley Charvet - pomysłodawca Fellatio Café, fot. Bradley Charvet/Twitter
Bradley Charvet – pomysłodawca Fellatio Café, fot. Bradley Charvet/Twitter

Bradley Charvet to twórca serwisu BumPix – brytyjskiego portalu społecznościowego z ofertami pań do towarzystwa. Jest więc wielce prawdopodobne, że to właśnie jego użytkowniczki, zostaną “hostessami” w Fellatio Café. Jeśli chodzi o sam lokal, Charvet “próbną” kawiarnie pod tym szyldem otworzył jakiś czas temu w Genewie. Mimo protestów pewnych środowisk, lokal najwyraźniej spełnił oczekiwania właściciela.

Otwarcie Fellatio Café w londyńskim Paddington nastąpi 5. grudnia. Kawiarnia ma mieć powierzchnię stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych – to sporo miejsca, więc można założyć, że Charvet spodziewa się dużej ilości klientów. Jeśli chodzi o ofertę, wiadomo jedynie, że poza standardowym zestawem, klienci będą mieli możliwość wykupienia także opcji dodatkowych. Każde kolejne piętnaście minut z “hostessą” to koszt dziesięciu funtów.

Przeciwnikami takiego traktowania kobiet, są oczywiście środowiska feministyczne, jednak właściciel Fellatio Café w odpowiedzi na ich oburzenie zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości zamierza rozwijać wachlarz usług tak, by kawiarnią mogły cieszyć się także panie.

Kadr z serialu "Miasteczko Twin Peaks", fot. Lynch/Frost Productions
Kadr z serialu “Miasteczko Twin Peaks”, fot. Lynch/Frost Productions

Zachód zachłysnął się “filozofią Wschodu”?

Pomysł może wydawać się bardzo obrazoburczy, jednak takie lokale istnieją w innych częściach globu. Brytyjski przedsiębiorca nie ukrywa, że podczas gdy wszyscy zachwycają się filozofią wschodu i w zgodzie z nią zaczynają przechodzić na wegetarianizm czy ćwiczyć jogę, on woli patrzeć na Azję Południową. To tam, podczas jednej z wizyt w Tajlandii, zauważył lokale z podobną ofertą.

W przypadku Fellatio Café można mieć pewne wątpliwości, co do jej funkcjonowania na obrzeżach prawa, jednak właściciel jest pewien swego: “Wszystko co związane jest z kawiarnią, jest w pełni legalne. Mój prawnik się tym zajmuje”. Co więcej, Charvet porozumiał się w tej sprawie także z English Collective of Prostitutes – organizacją pełniącą rolę swego rodzaju “związku zawodowego” prostytutek. Wszystko wskazuje więc na to, że kawiarnia powstanie zgodnie z zapowiedzią. Jeśli pierwsza Fellatio Café odniesie sukces, przedsiębiorca nie wyklucza utworzenia sieci lokali rozsianych po całych Wyspach Brytyjskich.

Kadr z serialu "Miasteczko Twin Peaks", fot. Lynch/Frost Productions
Kadr z serialu “Miasteczko Twin Peaks”, fot. Lynch/Frost Productions

Paradoksalnie, największym problemem Charveta jest aktualnie pomysł lidera Partii Pracy, Jeremy’ego Corbyna, który nawołuje do pełnej legalizacji prostytucji na terenie Wielkiej Brytanii [obecnie dozwolony jest tam seks za pieniądze, jednak zakazane są stręczycielstwo i prowadzenie domów publicznych].

Autor artykułu
More from Damian Halik

WitcherCon, czyli globalne święto wszystkiego, co wiedźmińskie

Już 9 i 10 lipca odbędzie się pierwsze wielkie święto fanów uniwersum stworzonego...
Czytaj wiecej