Gra o Tron w wersji… arbuzowej

Szósty sezon „Gry o Tron” za nami. Winter is coming… to wiedzą wszyscy fani serialu. A zimę tą rozpęta Nocny Król. Valeriano Fatica to młody, utalentowany włoski artysta. Rzeźba, a właściwie carving to jego konik. W kolejnym arbuzie, który trafił pod jego nóż, wyrzeźbił najbardziej przerażającą postać serii - Króla Innych, Białych Wędrowców.

Szósty sezon „Gry o Tron” za nami. Winter is coming… to wiedzą wszyscy fani serialu. A zimę tą rozpęta Nocny Król. Valeriano Fatica to młody, utalentowany włoski artysta. Rzeźba, a właściwie carving to jego konik. W kolejnym arbuzie, który trafił pod jego nóż, wyrzeźbił najbardziej przerażającą postać serii  – Króla Innych, Białych Wędrowców.

Valeriano, mieszka w małym, nieznanym regionie Włoch. Ukończył liceum sztuk plastycznych, specjalizując się w rzeźbie. Od 5 lat pracuje w rodzinnej restauracji „La Roccia” i to tutaj, podglądając pracę swojego brata, zaczął carving w arbuzach na potrzeby serwowanych bufetów. Motywy roślinne i zwierzęce są najpopularniejsze, ale nie u niego. Wystarczy sprawdzić jego kanał na YouTubie – Valeriano Fatica – Fruit Carver.

game-of-thrones-watermelon-carving-night-king-white-walker-valeriano-fatica-6

Nocnego Króla rzeźbił 18 godzin. Filmik jak powstaje obejrzało już ponad 250 tysięcy widzów. Sam kanał ma już 18 tysięcy subskrybentów.

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Najpiękniejsze Jarmarki Bożonarodzeniowe Europy

Kraków, Wrocław, Gdańsk – to jedne z najpiękniejszych polskich jarmarków, które już...
Czytaj wiecej