Gra o Tron w wersji… arbuzowej

Szósty sezon „Gry o Tron” za nami. Winter is coming… to wiedzą wszyscy fani serialu. A zimę tą rozpęta Nocny Król. Valeriano Fatica to młody, utalentowany włoski artysta. Rzeźba, a właściwie carving to jego konik. W kolejnym arbuzie, który trafił pod jego nóż, wyrzeźbił najbardziej przerażającą postać serii - Króla Innych, Białych Wędrowców.

Szósty sezon „Gry o Tron” za nami. Winter is coming… to wiedzą wszyscy fani serialu. A zimę tą rozpęta Nocny Król. Valeriano Fatica to młody, utalentowany włoski artysta. Rzeźba, a właściwie carving to jego konik. W kolejnym arbuzie, który trafił pod jego nóż, wyrzeźbił najbardziej przerażającą postać serii  – Króla Innych, Białych Wędrowców.

Valeriano, mieszka w małym, nieznanym regionie Włoch. Ukończył liceum sztuk plastycznych, specjalizując się w rzeźbie. Od 5 lat pracuje w rodzinnej restauracji „La Roccia” i to tutaj, podglądając pracę swojego brata, zaczął carving w arbuzach na potrzeby serwowanych bufetów. Motywy roślinne i zwierzęce są najpopularniejsze, ale nie u niego. Wystarczy sprawdzić jego kanał na YouTubie – Valeriano Fatica – Fruit Carver.

game-of-thrones-watermelon-carving-night-king-white-walker-valeriano-fatica-6

Nocnego Króla rzeźbił 18 godzin. Filmik jak powstaje obejrzało już ponad 250 tysięcy widzów. Sam kanał ma już 18 tysięcy subskrybentów.

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Clips – on wie kiedy zrobić naprawdę dobre zdjęcie

Nowa kamera-aparat od Google’a, oparta na sztucznej inteligencji, mała, kwadratowa, przenośna, bezprzewodowa....
Czytaj wiecej