Lexus RC F GT3 w kultowej grze!

LEXUS RC F GT3 Hero Car (juliansummerhayes.me)
LEXUS RC F GT3 Hero Car (juliansummerhayes.me)
To wielka gratka dla wszystkich fanów wyścigów, motoryzacji, gier i Lexusa! Model RC F GT3 to nowe uzupełnienie kultowej gry na Playstation Gran Turismo Sport.

Lexus RC F GT3 zespołu Emil Frey Lexus Racing zadebiutował w roku 2017 w serii wyścigów International GT Open i od razu wywalczył na nich trzecie miejsce, w tym roku zaś rywalizować będzie w jeszcze bardziej wymagającej serii Blancpain GT. Fakt ten został dostrzeżony przez twórców kultowej gry Gran Turismo, którzy wzbogacili jej najnowszą aktualizację o japoński samochód wyścigowy.

LEXUS RC F GT3 w Gran Turismo (mat. prasowe)
LEXUS RC F GT3 w grze (mat. prasowe)

 

Jesteśmy dumni z faktu, że nasz samochód znalazł się w kultowej grze gry Gran Turismo, a współpraca z jej twórcami była dla nas prawdziwą przyjemnością. Każdy fan wyścigów i motoryzacji zna grę Gran Turismo, a wielu się na niej wychowało. Do dziś nie ma ona sobie równych pod względem wierności symulacji, jakości wizualizacji wyścigów, przywiązania do szczegółów i emocji, jakie wywołuje

 – Lorenz Frey, szef zespołu Emil Frey Lexus Racing

Gran Turismo to pozycja obowiązkowa zarówno dla miłośników sportów motorowych jak i gier na konsole w ogóle.

Gran Turismo (www.gran-turismo.com)
Gran Turismo (www.gran-turismo.com)

 

Cykl ten cieszy się niesłabnącą popularnością już od swojej pierwszej części z 1997 roku i obecnie stanowi jeden z największych hitów Sony Computer Entertainment wydanych na Playstation. Gran Turismo to realistyczna symulacja wyścigów samochodowych, która umożliwia graczom rywalizowanie na największych imprezach motorowych i najlepszych torach na świecie. O jej niebywałym sukcesie zadecydowała niesamowita dbałość o realizm, wyróżniająca ją spośród innych dostępnych symulatorów. Twórcy zadbali nie tylko o zachowanie szczegółów wyglądu zewnętrznego dostępnych samochodów, ale także o jak najwierniejsze oddanie właściwości jednych każdego w modeli. Dlatego Gran Turismo od lat pozostaje numerem jeden dla graczy chcących zaznać niepowtarzalnego klimatu wyścigów.

LEXUS RC F GT3 w grze Gran Turismo (mat. prasowe)
LEXUS RC F GT3 w grze  (mat. prasowe)

 

Autor artykułu
More from Barbara Sajewicz

Przyszłość restauracji IKEA: dania z robaków

To nie żart. Naukowcy ze SPACE 10 – instytutu badającego różnorodne innowacje...
Czytaj wiecej