Lexus RC F GT3 w kultowej grze!

LEXUS RC F GT3 Hero Car (juliansummerhayes.me)
LEXUS RC F GT3 Hero Car (juliansummerhayes.me)
To wielka gratka dla wszystkich fanów wyścigów, motoryzacji, gier i Lexusa! Model RC F GT3 to nowe uzupełnienie kultowej gry na Playstation Gran Turismo Sport.

Lexus RC F GT3 zespołu Emil Frey Lexus Racing zadebiutował w roku 2017 w serii wyścigów International GT Open i od razu wywalczył na nich trzecie miejsce, w tym roku zaś rywalizować będzie w jeszcze bardziej wymagającej serii Blancpain GT. Fakt ten został dostrzeżony przez twórców kultowej gry Gran Turismo, którzy wzbogacili jej najnowszą aktualizację o japoński samochód wyścigowy.

LEXUS RC F GT3 w Gran Turismo (mat. prasowe)
LEXUS RC F GT3 w grze (mat. prasowe)

 

Jesteśmy dumni z faktu, że nasz samochód znalazł się w kultowej grze gry Gran Turismo, a współpraca z jej twórcami była dla nas prawdziwą przyjemnością. Każdy fan wyścigów i motoryzacji zna grę Gran Turismo, a wielu się na niej wychowało. Do dziś nie ma ona sobie równych pod względem wierności symulacji, jakości wizualizacji wyścigów, przywiązania do szczegółów i emocji, jakie wywołuje

 – Lorenz Frey, szef zespołu Emil Frey Lexus Racing

Gran Turismo to pozycja obowiązkowa zarówno dla miłośników sportów motorowych jak i gier na konsole w ogóle.

Gran Turismo (www.gran-turismo.com)
Gran Turismo (www.gran-turismo.com)

 

Cykl ten cieszy się niesłabnącą popularnością już od swojej pierwszej części z 1997 roku i obecnie stanowi jeden z największych hitów Sony Computer Entertainment wydanych na Playstation. Gran Turismo to realistyczna symulacja wyścigów samochodowych, która umożliwia graczom rywalizowanie na największych imprezach motorowych i najlepszych torach na świecie. O jej niebywałym sukcesie zadecydowała niesamowita dbałość o realizm, wyróżniająca ją spośród innych dostępnych symulatorów. Twórcy zadbali nie tylko o zachowanie szczegółów wyglądu zewnętrznego dostępnych samochodów, ale także o jak najwierniejsze oddanie właściwości jednych każdego w modeli. Dlatego Gran Turismo od lat pozostaje numerem jeden dla graczy chcących zaznać niepowtarzalnego klimatu wyścigów.

LEXUS RC F GT3 w grze Gran Turismo (mat. prasowe)
LEXUS RC F GT3 w grze  (mat. prasowe)

 

Autor artykułu
More from Barbara Sajewicz

Toyota Research Institute przyspiesza badania nad bezwypadkowymi samochodami

Toyota Research Institute to instytucja zajmująca się rozwojem systemu zautomatyzowanej jazdy Toyota...
Czytaj wiecej