Czy te pierścionki mają szansę zastąpić wkrótce obrączki?

TheTouch HB Rings
Miłość rządzi się swoimi prawami. Można na ten temat pisać w nieskończoność więc na potrzeby chwili posłużę się hasłami: motylki w brzuchu, westchnienia, suchość w gardle, przyspieszone bicie serca kiedy z kim jesteśmy i potworna tęsknota kiedy trzeba być oddzielnie. Dla tych, którzy ostatni z tych punktów być może wkrótce pojawi się rozwiązanie - HB Rings.

Miłość rządzi się swoimi prawami. Można na ten temat pisać w nieskończoność więc na potrzeby chwili posłużę się hasłami: motylki w brzuchu, westchnienia, suchość w gardle, przyspieszone bicie serca kiedy z kim jesteśmy i potworna tęsknota kiedy trzeba być oddzielnie. Dla tych, którzy ostatni z tych punktów być może wkrótce pojawi się rozwiązanie – HB Rings.

TheTouch HB Rings

Pierścionki które chce stworzyć firma TheTouch dają partnerom, którzy przebywają z dala od siebie namiastkę fizycznego kontaktu. Projekt wystartował na Kickstarterze 2 sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Technologia zamknięta w złocie i stali nierdzewnej w połączeniu z aplikacją zainstalowaną w smartfonie pozwala na przysłanie sobie wzajemnie „dotyku” i bicia serca.

TheTouch HB Rings

Za każdym razem kiedy chcemy dać znać drugiej osobie wystarczy dwa razy stuknąć w pierścionek, aby po chwili poczuć na palcu jej bicie serca. To wynik dwóch lat pracy, technologii bluetooth i czujników do pomiaru tętna. Wszystko zamknięte w wodoodpornym pierścionku ze złota (lub wersji z szafiru), który może pracować bez przewy przez 160 godzin.

TheTouch HB Rings

Czy ten projekt ma szanse zastąpić tradycjne obrączki? Raczej nie, ale z pewnością znajdzie się kilka par, zakochanych w sobie na tyle, aby wydać każdą kwotę i mieć choćby namiatkę siebie w każdej chwili.

TheTouch HB Rings

Więcej: thetouchx.com

Autor artykułu
More from Krzysiek Bukowski

Fontanny odkryte na nowo

Projekt „The drinking fountain” był jednym z 12 wyróżnionych podczas konkursu Lexus...
Czytaj wiecej