“Kevin sam w Nowym Jorku” kończy 25 lat, a Hotel Plaza świętuje!

"Kevin sam w Nowym Jorku" kończy 25 lat, fot. Hotel Plaza
"Kevin sam w Nowym Jorku" kończy 25 lat, fot. Hotel Plaza
Nowojorski Hotel Plaza to klasa sama dla siebie. Przestronne wnętrza tego ekskluzywnego przybytku stanowiły przed laty plan zdjęciowy dla filmu "Kevin sam w Nowym Jorku", postanowiono więc w wyjątkowy sposób uczcić 25. rocznicę jego premiery.

Kevin sam w domu i wydany dwa lata później sequel Kevin sam w Nowym Jorku to kultowe tytuły, które wyszły z rąk Chrisa ColumbusaJohna Hughesa – dwóch wirtuozów młodzieżowych komedii. Zdawać by się mogło, ze dziwaczny kult tych filmów w naszym kraju, to sztucznie podtrzymywana przez telewizyjnych nadawców świecka tradycja, jednak my, Polacy, nie jesteśmy w tym odosobnieni. O popularności produkcji z Macaulayem Culkinem w roli głównej niech świadczy fakt, że słynny nowojorski Hotel Plaza postanowił uczcić 25. rocznicę premiery filmu Kevin sam w Nowym Jorku.

"Kevin sam w Nowym Jorku" kończy 25 lat (Hotel Plaza), fot. Twentieth Century Fox
“Kevin sam w Nowym Jorku” kończy 25 lat (Hotel Plaza), fot. Twentieth Century Fox

Nie tylko zdaniem przedstawicieli hotelu, ale i zapewne także fanów, najlepszym sposobem świętowania będzie możliwość poczucia się tak, jak grana przez Macaulaya Culkina postać. Właśnie dlatego Plaza udostępniła klientom taką możliwość! W pierwszym pakiecie znajduje się pamiątkowy plecak, ekskluzywne wydanie DVD filmu Kevin sam w Nowym Jorku oraz możliwość odegrania słynnej sceny posiłku w łóżku. Drugi pakiet poszerza ofertę o kolejne bazujące na filmowych motywach propozycje, na czele z przejażdżką limuzyną po mieście.

"Kevin sam w Nowym Jorku" kończy 25 lat – scena w pokoju (Hotel Plaza), fot. Twentieth Century Fox
“Kevin sam w Nowym Jorku” kończy 25 lat – scena w pokoju (Hotel Plaza), fot. Twentieth Century Fox

Akcja “The Plaza’s Home Alone Experiences” wystartowała 1 grudnia 2017 i potrwa aż do 29 października 2018 roku. Dzięki temu fani filmu Kevin sam w Nowym Jorku będą mogli samemu przeżyć tę niepowtarzalną przygodę, ale nie jest to tania rozrywka. Cena pakietu podstawowego to 895$ – dość niewygórowana oferta, jak na ekskluzywny hotel. Lecz gdyby ktoś chciał poczuć pełnię filmowych doznań, musi liczyć się z wydatkiem około 2155 dolarów. Wciąż nie jesteście pewni, czy warto zwędzić kartę kredytową taty i udać się na wycieczkę do Nowego Jorku? Dziennikarz stacji ABC News Michael Koenigs sprawdził, jak w praktyce wygląda przygotowana przez Hotel Plaza atrakcja. Wydaje się być zadowolony:

Źródło: theplazany.com

Autor artykułu
More from Damian Halik

Dlaczego nie potrafimy przerywać niechcianych rozmów?

Rozmowy telefoniczne stanowiły w ostatnich miesiącach namiastkę kontaktu z drugim człowiekiem, ale też uwypukliły...
Czytaj wiecej