Kac po wypiciu czerwonego wina? Już nie. Oto TheWand.

Czerwone wino? Jak mówią lekarze - zdrowsze. Kieliszek Chianti, Bordeaux czy Malbeca to zawsze dobry rytuał na zakończenie długiego dnia pracy. Niekoniecznie jednak ulubione, głównie przez to, że nazajutrz potrafi nas obudzić niemały kac. Amerykanie - jak to zwykle oni - potrafią wszystkiemu zaradzić, wymyślili więc TheWand - czarodziejską różdżkę, która wszelkie zmartwienia związane z piciem tego trunku zamieni tylko w przyjemności…

Czerwone wino? Jak mówią lekarze – zdrowsze. Kieliszek Chianti, Bordeaux czy Malbeca to zawsze dobry rytuał na zakończenie długiego dnia pracy. Niekoniecznie jednak ulubione, głównie przez to, że nazajutrz potrafi nas obudzić niemały kac. Amerykanie – jak to zwykle oni – potrafią wszystkiemu zaradzić, wymyślili więc TheWand – czarodziejską różdżkę, która wszelkie zmartwienia związane z piciem tego trunku zamieni tylko w przyjemności…

Czerwone wino kochamy, ale nie za siarczyny i histaminy. Magiczne lekarstwo na kaca już weszło na rynek. TheWand to nic innego jak filtr, oparty o technologię nanoporów żywicy. Zanurzenie go w kieliszku czerwonego wina na trzy cztery minuty powoduje usunięcie wszelkich substancji, wywołujących złe samopoczucie po spożyciu. Filtr ma postać torebki przymocowanej do plastikowej rączki.

the-wand-red-wine

Nad ubocznymi efektami picia czerwonego wina pracował ojciec i syn wspólnie z amerykańskimi i kanadyjskimi uniwersytetami. Nie jest to przypadkowy duet – jeden odbył 5-letnią podróż, aby w końcu rozwiązać problem, który męczy ludzkość od 9 tysięcy lat, ukończył inżynierię chemiczną, drugi hobbystycznie wytwarza piwo i wino pod okiem teksańskich winiarzy. Wynalezienie TheWand zajęło im trzy lata.

the-wand

Filtry można zamówić za pośrednictwem strony: https://drinkpurewine.com/

8 filtrów to koszt około 18 USD, 24 sztuki dostaniemy za 47 USD. Po przeliczeniu koszt na jeden kieliszek to 2 USD. Wydaje nam się, że to niewielka cena za brak porannego kaca!

Źródło: https://drinkpurewine.com/

 

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Piąta generacja flagowego sedana Lexusa zadebiutuje w styczniu w Detroit

Lexus LS w 1989 roku zapoczątkował nową erę motoryzacji. Na amerykański rynek...
Czytaj wiecej