Kevin sam w domu przez całe życie

Macaulay Culkin_DRYVRS
Zastanawialiście się kiedyś jak po latach może wyglądać życie Kevina McCallistera? Nie jesteście sami

Tradycja w Polsce to rzecz ważna, żeby nie powiedzieć święta. Nawet jeśli niektóre jej elementy są tylko symboliczne. Tradycyjnie za 3 dni siądziemy do Wigilijnych stołów, a Polsat tradycyjnie już pokaże „Kevina samego w domu”. Tak, to już powoli stały element naszej polskiej tradycji.

Do śmiechu może nie jest tylko samemu Kevinowi. Jak by nie patrzeć to straszliwa historia małego chłopca, o którym zapomina rodzina (dwa razy!). Malec staje przed dwoma psychopatami, którzy chcą go zabić we własnym domu. Nie ma wątpliwości, że to musiało zostawić blizny na psychice małego McCallistera. Co dzieje się z nim teraz? Wraca! Ale stając nie do walki z kolejnymi psycho-złodziejszkami, a o wiele straszniejszym wrogiem – problemami dnia codziennego.

Macaulay Culkin_Home Alone

Jack Dishel stworzył nową serię „DRYVERS” dostępną na YouTube. Serial ludziach i historiach jakie spotyka się podczas jazdy taksówkami do złudzenia przypominającymi Ubera. Pierwszy odcinek pierwszy kierowca i od razu mocne uderzenie – dorosły Kevin czyli Macaulay Culkin. Serialowy Kevin sam przyznaje: „do dziś mam koszmary, w których ten łysy dziwak goni mnie po domu”. W dodatku nie układa mu się z żoną i nawet nie potrafi prowadzić auta. Macaulay Culkin znakomicie wcielił się w rolę, choć jak powszechnie wiadomo jego dorosłe życie do sielankowych nie należało zatem i wykreowana postać pasowała do jego życiowych zakrętów. Zatem kiedy po raz kolejny obejrzycie „Kevina samego w domu” w Świąteczny wieczór na Polsacie pomyślcie o tym jak dalej mogło potoczyć się życie Kevina i koniecznie zobaczcie pierwszy odcinek „DRYVRS” na YouTube.

Tagi wpisu
, , ,
Autor artykułu
More from Krzysiek Bukowski

Jeździsz hybrydą? Sprawdź jak dbać o baterie auta

Prowadzenie auta hybrydowego na pierwszy rzut oka może nie różni się tak...
Czytaj wiecej