Konsta Punkka – młody fotograf, który zachwyca cały świat

Konsta Punkka
Konsta Punkka
Ma tylko 21 lat, pochodzi z Finlandii i robi coś niezwykłego. Zdjęcia natury, które urzekają swoją naturalnością, pięknem i ciepłe relacji między człowiekiem, a zwierzętami. To prawie jak charakterystyczne dla animacji Disneya przyjazne i bliskie bohaterom zwierzaki, przeniesione do rzeczywistości. Magia natury.

 

Ma tylko 21 lat, pochodzi z Finlandii i robi coś niezwykłego. Zdjęcia natury, które urzekają swoją naturalnością, pięknem i ciepłe  relacji między człowiekiem, a zwierzętami. To prawie jak charakterystyczne dla animacji Disneya przyjazne i bliskie bohaterom zwierzaki, przeniesione do rzeczywistości. Magia natury.

Nazywa się Konsta Punkka, a Internet nie raz miał okazję już zachwycać się jego fotografiami. Zasłynął jako chłopak, który karmi dzięki zwierzęta. Niebywała przy tym jest bliskość jaką potrafi przy tym z nimi nawiązać, a co więcej uwiecznić w obiektywie aparatu. Jak sam przyznaje za sprawą tych drobnych przekąsek zwierzęta pozwalają mu zbliżyć się do siebie.

W jego portfolio znajduje się mnóstwo klimatycznych zdjęć, na których widać magiczne wręcz chwile ze zwierzętami. Przywodzą na myśl postaci z animacji Disneya – zwierzaki, które często towarzyszą bohaterom filmów wspierając ich, rozweselając i pomagając. Konsta wykonuje swoje zdjęcia w kilku miejscach Finlandii. Jak przyznaje niektóre z nich są naprawdę blisko jego rodzinnego domu co tylko potęguje wrażenie bliskiej relacji młodego fina z naturą.

~ Good old squirrel hood. Have a good one ✌🏻️

A post shared by Konsta Punkka (@kpunkka) on

A post shared by Konsta Punkka (@kpunkka) on

~ Stormy days in Akureyri @icelandair #mystopover

A post shared by Konsta Punkka (@kpunkka) on

Więcej jego niesamowitych zdjęć:
instagram.com/kpunkkahttps://500px.com/kpunkka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor artykułu
More from Krzysiek Bukowski

Scott Pruett z F Performance Team

Lexus ogłosił podczas tegoroczonego SEMA Show w Las Vegas partnerstwo z nowopowstałym...
Czytaj wiecej