Konsta Punkka – młody fotograf, który zachwyca cały świat

Konsta Punkka
Konsta Punkka
Ma tylko 21 lat, pochodzi z Finlandii i robi coś niezwykłego. Zdjęcia natury, które urzekają swoją naturalnością, pięknem i ciepłe relacji między człowiekiem, a zwierzętami. To prawie jak charakterystyczne dla animacji Disneya przyjazne i bliskie bohaterom zwierzaki, przeniesione do rzeczywistości. Magia natury.

 

Ma tylko 21 lat, pochodzi z Finlandii i robi coś niezwykłego. Zdjęcia natury, które urzekają swoją naturalnością, pięknem i ciepłe  relacji między człowiekiem, a zwierzętami. To prawie jak charakterystyczne dla animacji Disneya przyjazne i bliskie bohaterom zwierzaki, przeniesione do rzeczywistości. Magia natury.

Nazywa się Konsta Punkka, a Internet nie raz miał okazję już zachwycać się jego fotografiami. Zasłynął jako chłopak, który karmi dzięki zwierzęta. Niebywała przy tym jest bliskość jaką potrafi przy tym z nimi nawiązać, a co więcej uwiecznić w obiektywie aparatu. Jak sam przyznaje za sprawą tych drobnych przekąsek zwierzęta pozwalają mu zbliżyć się do siebie.

W jego portfolio znajduje się mnóstwo klimatycznych zdjęć, na których widać magiczne wręcz chwile ze zwierzętami. Przywodzą na myśl postaci z animacji Disneya – zwierzaki, które często towarzyszą bohaterom filmów wspierając ich, rozweselając i pomagając. Konsta wykonuje swoje zdjęcia w kilku miejscach Finlandii. Jak przyznaje niektóre z nich są naprawdę blisko jego rodzinnego domu co tylko potęguje wrażenie bliskiej relacji młodego fina z naturą.

https://www.instagram.com/p/BHKZLTyB5q5/?taken-by=kpunkka

https://www.instagram.com/p/BGMSyj0w_QC/?taken-by=kpunkka

Więcej jego niesamowitych zdjęć:
instagram.com/kpunkkahttps://500px.com/kpunkka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor artykułu
More from Krzysiek Bukowski

7 rzeczy, których prawdopodobnie nie wiesz o Lexusie

Wszyscy wiemy jak to jest ze znajomością dużych marek. Reklamy i działania...
Czytaj wiecej