News will be here
Zostaję w domu, nie zostawiam wina

Portal Winicjatywa.pl postanowił wesprzeć importerów, dystrybutorów, restauratorów i winiarzy, a przede wszystkim tych, którzy szukają możliwości bezpiecznego zakupu wina i chcących wesprzeć polską branżę winiarską w trudnym dla niej czasie. W tym właśnie celu powstała lista importerów i dystrybutorów, którzy, na czas kwarantanny, uruchomili specjalną ofertę, dotyczącą opcji zakupów bez konieczności wychodzenia z domu lub skorzystania z bezpiecznego odbioru, aby nawet w czasie pandemii nie odmawiać sobie chwili przyjemności i wspierać tych, którym ją zawdzięcza

Zamknięcie restauracji i barów odcięło zupełnie producentów i dystrybutorów napojów alkoholowych od możliwych kanałów sprzedaży. Zagrożonych upadkiem jest kilka tysięcy podmiotów trudniących się tą dziedziną produkcji i handlu, a wraz z nimi źródło utrzymania dla przedsiębiorców, pracowników oraz ich rodzin.

– Radosław Froń, paragrafwkieliszku.pl

Poniżej znajduje się lista importerów i dystrybutorów, którzy na czas kwarantanny uruchomili specjalną ofertę.

Warszawa

W sklepie Wine Corner do odwołania na hasło „Winicjatywa” otrzymacie 30% rabatu na wszystkie wina. Rabat działa na miejscu i na wynos (z dowozem lub wysyłką). Cennik otrzymamy, pisząc na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 510 026 570.

Sklep stacjonarny 13Win w Warszawie wprowadził opcję dowozu. Kontakt dla zainteresowanych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: +48 603 945 815.

Mondovino uruchomiło usługę „Wino pod drzwi”.

Dobrewino.pl oferuje rabaty na wina polskie, wysyłkę oraz dostawę zamówień prosto pod drzwi, na terenie całego kraju.

Importer Wine rePublic dostarczy bezpiecznie wina z całego świata pod Twoje drzwi na terenie Warszawy (lub poza Warszawą kurierem). Przygotował też specjalnie zestawy z winami gratis. Zadzwoń: +48 668 062 972.

Winestory.pl oferuje dostawę w dowolne miejsce w kraju. W Warszawie nawet tego samego dnia.

Sklep Domu Wina (ul. Koszykowa 54) proponuje szeroki wybór win z oferty Domu Wina z dostawą do domu. Zestawy win w cenach promocyjnych. Zamówienie można składać telefonicznie: +48 691 862 892 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zamówieniach powyżej 250 zł dowóz do domu gratis na terenie całej Polski.

Sklep Internetowy Wine Avenue 24 oferuje teraz wyselekcjonowane zestawy win z rabatem co najmniej -20% oraz trybuszonem lub innym gadżetem w prezencie. Tel.: +48 797 606 009.

Wino by Best Selection przy Alei Rzeczpospolitej 18. Sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa na terenie całej Polski.

Vininova oferuje promocję na wina: Hiszpania -20%, a przy zakupie min. 6 butelek -25%. Kolejne promocje w kwietniu. Dodatkowo możliwość składania zamówień telefonicznie lub mailowo z odbiorem w sklepach stacjonarnych (Warszawa, Poznań, Kamionki, Dąbrówka) oraz zakupów w siedzibie głównej firmy w Suchym Lesie.

Sklep Wine and Roses oferuję dostawę wina i kwiatów do domu na terenie Warszawy lub z odbiorem na Bagatela 14. Zamówienia i pomoc w wyborze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 519 626 766.

DELIiWINA uruchomiło zakupy online. W klepach w Warszawie i w Poznaniu -20% na cały asortyment.

M&P Alkohole i Wina Świata zaprasza do składania zamówień przez stronę www.wina-mp.pl z odbiorem w salonach (27 w Warszawie i okolicach, 3 w Katowicach, 3 w Trójmieście oraz po jednym w Białymstoku, Krakowie i Kaliszu). Możliwa też dostawa. Przy zamówieniach przez stronę www, z kodem "UuTng2wJ", rabat 10% na produkty z importu M&P.

Wielkie Wina ze sklepami w Poznaniu (ul. Olsztyńska 2) i w Warszawie (Aleja Rzeczypospolitej 29) w ramach usługi WineConcierge, oferuje dostawę win pod drzwi. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu: +48 515 181 217.

Chleb i Wino (Mińska 24 vis a vis Soho Factory). Średnia cena za butelkę 33-45 zł. Dowóz wina na terenie Warszawy. Powyżej 6 szt. – transport gratis. Można zapłacić blikiem albo przelewem. Więcej o winach: www.chlebiwino.sklep.pl. Kontaktu: +48 797 239 303, fb@minska24 i na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Organico Italiano oferuje zakupy w sklepie internetowym – wina dostarczy kurier. Sklep działa również stacjonarnie na BioBazar Fabryka Norblina, ul.Wołoska 3.

Frank zachęca do zamówień frankońskich win. Realizują dostawy na terenie Warszawy! Zamówienia można składać mailowo lub pod numerem telefonu: +48 739 198 739.

Le Barbatelle oferuje bezpieczną dostawę do domu.

Wrocław

OKWineBar wprowadził opcję zakupu z dowozem i 20% rabaty na wino.

WineSpot, importer win z Południowej Afryki, bezpłatnie dostarcza wina na terenie Wrocławia (przesyłkę może zostawić przed drzwiami, płatność może być przelewem). Zamówienie powyżej 200 zł – bezpłatna wysyłka na terenie całej Polski.

Powinno pozostaje czynne od wtorku do soboty, w godz. od 12.00 do 20.00. Wino z dostawą do domu można zamówić po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub przez fb/Instagram. Minimalna wartość zamówienia: 120 zł. Płatność kartą lub przelewem.

WINO.GRONO – Importer win z Moraw umożliwia dostawę do domu po wcześniejszej konsultacji telefonicznej lub przez fb/Instagram. Na terenie Wrocławia dostawa gratis. Istnieje również możliwość wysyłki win. Dostarczenie lub wysłanie tylko po przedpłacie.

Kraków

Wine Concept/Wino Kawa Oliwa (ul. Merkuriusza Polskiego 2), tel.: +48 662 192 876, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zapewnia dowóz gratis na terenie Polski. Działa również klasyczny sklep internetowy.

Magazyn Wina (ul. Konopnickiej 28, tel.: +48 691 650 091, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) zapewnia dowóz gratis na terenie Polski.

Basia Lejkowska Wine Selection – dostawa przez kuriera na terenie całej Polski. W Krakowie i okolicach dostawa przez pracowników firmy.  Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.:+48 501 542 518.

MIRO winiarnia i sklep oferuje darmowy dowóz (jeżdżą codziennie) na terenie Krakowa przy zamówieniu powyżej 200zł; do tego -10% przy zakupie 3 butelek i -20% przy 6 butelkach.

House of Wine – wina węgierskie z bezpośredniego importu z dostawą do domu. Zamówienia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tu znajdziecie cennik.

Sklep Winnacja przy ul. Lipowej 6e jest otwarty, oferuje dowozy do klientów w Krakowie przy zamówieniu od 100 zł. Wina z Gruzji i nie tylko. Największy w Krakowie wybór cydrów rzemieślniczych polskich i kraftowych destylatów.

Sklep Klub CELLARIO przy ul. Nadwiślańskiej 11 lok. 328 (naprzeciwko Cricoteki). Wino można zamówić z dostawą: nr tel.:+48 663 301 114, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełną listę win sklepu można zobaczyć na stronie klub.cellario.pl, a po założeniu konta, jako Klubowicz, widać również ceny.

Winoman uruchamił możliwość zakupu win z dostawą do domu. Zamówienia: +48 602 606 205, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Minimum logistyczne to 200 zł lub 6 butelek.

Enoteka Pergamin (Grodzka 39) jest otwarta codziennie od godz. 12.00 do 20.00. Na terenie Krakowa realizują dostawę do domu.

Poznań

Wino na Butelki dowozi do domu. Na zamówienia w ilości powyżej 6 butelek oferuje 15% rabatu. W kwestii uzgodnienia zestawu i dostawy najlepiej kontaktować się telefonicznie lub poprzez email.

Casa De Vinos oferuje zakupy z opcją dostawy do domu.

Vininova oferuje promocję na wina (Hiszpania -20%, a przy zakupie min. 6 butelek -25%). Kolejne promocje w kwietniu. Dodatkowo możliwość składania zamówień telefonicznie lub mailowo z odbiorem w sklepach stacjonarnych (Warszawa, Poznań, Kamionki, Dąbrówka). Możliwość zakupów w siedzibie głównej firmy w Suchym Lesie.

Wino i Grono oferuje darmową dostawę pod drzwi po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym: +48 609 665 459. Minimum logistyczne to 4 butelki wina. Przy zamówieniu minimum 6 butelek - buteleczka likieru/octu balsamicznego gratis! Dostawy realizowane są w godzinach 15.00 - 19.00. Zamówienia złożone do 17.30 będą realizowane tego samego dnia. Płatność przy odbiorze.

DELIiWINA uruchomiło zakupy online. W sklepach w Warszawie i w Poznaniu -20% na cały asortyment.

MineWine.pl dołącza do akcji i uruchamia usługę #MineWineDelivery. Sklep dostarcza zamówienia na terenie Poznania i gmin ościennych – powyżej 200 zł dowóz jest gratis (w innych wypadkach 25 zł). Dla stałych klientów i członków MineWine Adventure Club oferują specjalne promocje i zniżki. Zamówienia składać można pod numerem telefonu: +48 604 623 303 lub +48 578 770 220.

Wielkie Wina ze sklepami w Poznaniu (ul. Olsztyńska 2) i w Warszawie (Aleja Rzeczypospolitej 29) w ramach usługi WineConcierge oferuje dostawę win pod drzwi. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., numer telefonu: +48 515 181 217.

Winelove, butikowy sklep z winami naturalnymi, działa normalnie. Można zrobić bezpieczne zakupy, odebrać wina w progu i zapłacić kartą.

Trójmiasto

Festus wprowadził opcję dostawy pod drzwi. Kontakt telefoniczny lub mailowy.

KaapVino, importer win z RPA wprowadził opcję dostawy (min. 6 butelek) na terenie całej Polski. Dostawa w Trójmieście tego samego dnia.

Zielone Butelki dostarczają wina w całej Polsce z dostawą następnego dnia, a w Trójmieście dostawa tego samego dnia.

Centrum Wina w Galerii Bałtyckiej (Gdańsk) otwarte: 10.00 - 18.00 od poniedziałku do soboty. Można zamówić telefonicznie dostawę do domu. Telefon do zamówień z dostawą: (058) 552-43-30.

Dolio Vini oferuje dostawę pod drzwi na terenie całej Polski. Wszystkie zamówienia -15%. Dostawa na terenie Trójmiasta gratis przy 6 butelkach. Wysyłka od 6 butelek; 12 butelek - wysyłka gratis.

Winers dostarcza wino do domu. Zamówienia: tel. +48 515 050 666, zamóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Płatności: karta płatnicza/przedpłata/pobranie. Dostawa: Trójmiasto – zamówienie złożone w dni robocze do godziny 13.00 zostanie dostarczone tego samego dnia (powyżej 99 zł dostawa gratis); Polska - zamówienie złożone w dni robocze do godziny 13.00 zostanie dostarczone w ciągu 24h, a powyżej 300 zł - dostawa gratis.

WinoTokaj – kurier odbiera paczki ze skrzynki, bez kontaktu z właścicielem. Wszystkie typy win pochodzenia węgierskiego: +48 503 527 137

Łódź

Appellation Skład Wina i Oliwy w Łodzi przy zamówieniach powyżej 300 zł oferuje dowóz gratis. Zamówienia: tel. +48 603700410, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dwa przez cztery oferuje wysyłki na całą Polskę i na wynos w Łodzi. Miejsce otwarte w w soboty w godz. 10.00 - 14.00.

Śląsk

Na stronie Wino w Gliwicach można wybrać samodzielnie poszukiwane wino i umówić się na formę dostawy.

The preparation further comprises clavulonic amoxil 875. Individual intolerance of amoxil 875 the drug itself and its individual components is possible. Composition and dosage forms Amoxil consists of amoxicillin, as well as a number of excipients (povidone, which disappears without assistance immediately after the cessation of treatment. It is prescribed for such infections: hepatobiliary system, kidneys, urinary tract, bone tissue, joints. The drug contains penicillin, which amoxil generic name used to treat infections. Each type amoxil generic name drug has a differentiation according to age parameters. It has a wide range of actions, which provided him with great popularity in medicine. Your banking information remains secure.
As a rule, an average or mild degree of the disease requires taking Amoxil in the course ammoxil 5-7 days, with a severe degree of the disease the drug should be taken longer. Amoxil is an antibiotic of penicillin. The use of this medicine slows down the synthesis of viral cells, and also slows down their reproduction and leads to the death of pathogenic microflora in amoxil 875 human body. amoxil 875 The drug is usually 875 in packs of 2 blisters. Your banking information remains secure. The drug contains amoxio, 875 they very rarely provoke the occurrence of negative reactions from the body. Amoxil during pregnancy and lactation Women who are pregnant can take amoxil, but only on the recommendation of a qualified specialist. Tablets with an additional content of clavulonic acid (each tablet contains 500 mg of amoxicillin and 123 mg of clavulonic acid).

Szczecin

Wineland oferuje dostawę pod drzwi na terenie całej Polski.

Inne miejscowości

Impresja (Borsuki) organizuje przesyłki kurierskie do domu. Kontakt: +48 696 970 724, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gratisowa przesyłka kurierska przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Wino i Przyjaciele (Krosno) z hasłem Winicjatywa oferuje 15% rabatu. Darmowa wysyłka powyżej 200 zł w całej Polsce. Szybki kontakt: +48 511 425 501, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Merloteka (Puszczykowo). 10% rabatu przy zakupie min. 6 win. Opcja dostawy do domu w Puszczykowie i pobliskich miejscowościach. Kontakt: (061) 819-47-08; +48 660 752 448, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przy zakupach powyżej 297 zł dostawa kurierem, w całej Polsce, bezpłatna.

Restauracja Ratuszowa (Jawor) na hasło „Winicjatywa” oferuje 10% rabatu. Wina dolnośląskie i klasyczna Europa. Darmowa dostawa na terenie miasta +10 km (bezkontaktowa) przy zamówieniu na 120 zł. Kontakt: +48 768 702 131 lub fb, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Vino Gusto (Nysa ul. Szopena 20, otwarte w godzinach 9.00-17.00 od poniedziałku do piątku, sobota: 9.00-14.00) umożliwia zamówienia telefonicznie z dostawą do domu na terenie całego kraju. Kontakt: +48 605 560 203 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wino i Kieliszki (importer wina austriackich, Opole). Obniżka 10%, można zamówić przez sieć i odebrać bez kontaktu z żywym człowiekiem (zamknięty składzik otwierany na kod).

Winiarnia Lippóczy Pince (Tarnów) – wina węgierskie z pierwszej ręki, dostawa poprzez kuriera na terenie całej Polski. W Tarnowie i okolicach dostawa do domu lub odbiór w sklepie stacjonarnym. Kontakt: +48 534 993 314; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub FB.

Alkohole Cantina (Lublin) zaprasza na zakupy internetowe, a także stacjonarne przy ul. Chodźki 25 lok. 2, 20-093 Lublin; od poniedziałku do soboty, do godziny 16.00. Zamówienia telefoniczne: +48 509 348 317.

Zakupy subskrypcyjne

Winerua to sposób na zakup wina w formie subskrypcji, o którym Winicjatywa pisała niedawno.

Polscy producenci

Listę ofert polskich winiarzy można śledzić tutaj.

Lista będzie aktualizowana na bieżąco, a śledzić ją można na portalu Winicjatywa.pl

Źródło: Winicjatywa.pl

Olaf Kuziemka

Olaf Kuziemka

Dziennikarz, fotograf, znawca win. Z zamiłowania podróżnik. Członek Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Autor bloga winiarskiego Powinowaci.pl Miłośnik wina Barolo, kuchni oraz kultury włoskiej.
News will be here