Kup sobie krowę do spółki ze znajomymi

Crowdfunding jest jednym z najbardziej interesujących i najbardziej prężnych kierunków rozwoju biznesu online. Zdążyliśmy przyzwyczaić się do płyt, gadżetów czy filmów które powstają dzięki "zrzutkom". Do tego teraz dochodzi nowy obszar. Krowy. Można kupić sobie krowę do spółki ze znajomymi.

Crowdfunding jest jednym z najbardziej interesujących i prężnych kierunków rozwoju biznesu online. Zdążyliśmy przyzwyczaić się do płyt, gadżetów czy filmów które powstają dzięki “zrzutkom”. Do tego dochodzi teraz nowy obszar. Krowy. tak, Można kupić sobie krowę do spółki ze znajomymi.

Crowdcow.com to inicjatywa dwójki przyjaciół, która pozwala kupić sobie krowę do spółki ze znajomymi. Wołowina może cieszyć jak dobre wino, szczególnie kiedy mamy wiedzę na temat miejsca pochodzenia, znamy szczegóły na temat rasy, sposobu hodowli, karmienia czy uboju zwierzęcia. Zasada udziału w projekcie jest prosta: logujesz się i deklarujesz którą część krowy chcesz kupić. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba chętnych, następuje ubój, a mięso trafia prosto pod drzwi.

Autorzy projektu deklarują współpracę wyłącznie z lokalnymi farmami i ludźmi, dla których hodowla jest całym życiem, a misją dostarczanie surowca najwyższej jakości. Bez kompromisów w kwestii smaku i wartości odżywczych. Oprócz dostępu do wysokiej klasy produktu, zadbali również o wygodę i przyjemność.

Crowd Cow - Step by Step

Jak tłumaczą swój pomysł? Dbanie o właściwą hodowlę, a co za tym idzie dostarczanie jakościowego mięsa, jest czasochłonne i bardzo kosztowne. Dlatego blisko 85% amerykańskiej wołowiny pochodzi z uprzemysłowionych zakładów, w których „produkcja” przebiega tak, że wolicie nie znać szczegółów.

Crowdcow.com to jedyna inicjatywa na świecie, która zapewnia pełną przejrzystość hodowli. Poza tym, inicjatorzy dbają o to, aby sprzedawać wołowinę za godziwą cenę – wszystko po to by cieszyć się dobrym produktem, wspierać farmerów no i już nigdy nie przepłacać!

crowdcow.com

Firma deklaruje, że może dotrzeć do ponad 1000 amerykańskich miast, ze stałą opłatą za dostarczenie przesyłki w wysokości 9,99$.  Wcześniej mięso jest sezonowane na sucho.

www.crowdcow.com

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Patykiem po piasku malowane

Tim Hoekstra - dzieciństwo spędzone na plaży w połączeniu z talentem dają...
Czytaj wiecej