LC 500 w obsadzie Czarnej Pantery

Kolejna superprodukcja z udziałem Lexusa. Po Transformersach i Valerianie, który właśnie wchodzi na ekrany kin, zapowiedziano Black Panther Marvela. Film obejrzymy wiosną przyszłego roku.

Już przed kilkoma miesiącami pojawiły się pierwsze pogłoski na temat współpracy, a właściwie kadry z pościgu z udziałem Lexusa. Samochód został zauważony w Busan, mieście portowym Korei Południowej. Sceny z udziałem 150 samochodów, helikopterów i 700 osób to jak się można domyślić starcie bohatera ze złoczyńcą. Busan, miasto-gospodarz największego festiwalu filmowego w Azji, pokazany będzie od strony najbardziej charakterystycznych i zabytkowych miejsc: Gwangalli Beach, Gwangan Bridge i targu rybnego Jagalchi.

Film reżyseruje Ryan Coogler, znany głównie z ostatniej nagradzanej produkcji Creed: Narodziny Legendy, w obsadzie m.in. Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o.

Uzupełnieniem filmu będzie powieść-komiks autorstwa Fabiana Nicieza (X-Men), z grafikami takich artystów jak Scott „Rahzzah” Wilson i Szymon Kudranski, w której pojawi się coupe Lexusa. Agresywna stylistyka, wysoka wydajność i zwinność to idealny duet z głównym bohaterem.

Black Panther zapowiedziany jest na luty 2018 roku.

Źródło: lexusenthusiast.com 

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Czy chłodzisz już butelkę szampana na noworoczny toast?

Czy wiesz jak otworzyć butelkę szampana jak profesjonalista? Jak zaserwować koktajle na...
Czytaj wiecej