Lexus otworzył nowy salon w warszawskiej Radości

Lexus Warszawa Radość, Lexus, Warszawa
Wnętrze salonu Lexusa w warszawskiej Radości, fot. Lexus Polska
Od niedawna polscy klienci Lexusa mogą liczyć na pomoc w dwunastu salonach w całym kraju. Najnowszy obiekt otwarto w Radości, w warszawskiej dzielnicy Wawer, a wydarzeniu towarzyszyła premiera modelu LC 500 Convertible, który będzie dostępny w sprzedaży już od września.

Nowy salon Lexusa otwarto w połowie lipca przy ulicy Patriotów 271A w warszawskim Wawrze. Wielbicielom marki Toyota adres ten może wydawać się znajomy i rzeczywiście intuicja ich nie myli. Lexus Warszawa Radość znajduje się bowiem w bezpośrednim sąsiedztwie salonu Toyota Radość, będącego najstarszym salonem tej marki w Polsce. Trudno nie odnieść wrażenia, że wybór tej właśnie lokalizacji nie był przypadkowy.

Omotenashi, czyli gościnność w japońskim wydaniu

Lexus Warszawa Radość, Lexus, Warszawa
Fot. Lexus Polska

Wielokrotnie pisaliśmy już o omotenashi – japońskiej filozofii gościnności, zgodnie z którą projektowane są salony Lexusa. Dzięki temu mamy pewność, że doświadczymy obsługi na najwyższym poziomie, zresztą dowodzą tego liczne wyróżnienia w motoryzacyjnych plebiscytach. Od początku istnienia marki Japończycy wyznają zasadę, że klient powinien czuć się w salonie jak w ciepłym, gościnnym domu, pełnym pozytywnej atmosfery i dbałości o szczegóły. Lexusowi zależy na tym, by każdy poczuł wdzięczność za to, że obdarzył markę swoim zaufaniem. Ma to budować więź, która wychodzi daleko poza zwykłe posiadanie samochodu. Zresztą nie tylko obsługa w salonie świadczy o tym, że mamy do czynienia z marką o podwyższonym standardzie.

Salon Lexus Warszawa Radość powstał w zgodzie z ekologicznymi normami i najnowszymi trendami. Jest niskoemisyjny i przyjazny środowisku, a ekologiczny charakter dopełnia przestrzeń otoczona zielenią oraz lokalizacja oddalona od zatłoczonego centrum miasta. Dodatkowo obiekt wyposażono w odnawialne źródła energii. Odwiedziny salonu Lexusa mają wywołać uczucie pozytywnego doświadczenia, nawet jeśli ostatecznie nie zdecydujemy się na zakup. Na tym jednak nie koniec!

W każdym salonie jest wyznaczony Omotenashi Manager. Jego rolą jest dbałość o to, aby każdy klient został zauważony, serdecznie przywitany i przez cały czas był pod opieką. Wychodząc naprzeciw tym, którzy najbardziej cenią swój czas, Lexus oferuje też tak zwany VIP Program. Klient nie musi nawet wybierać się do salonu. Prezentacja nowego samochodu może się odbyć w miejscu i czasie dla niego dogodnym. Dzięki temu wyraźnie widać, że marka premium nie jest tu tylko pustym frazesem. Sięgając do naszego portfela, inwestujemy nie tylko w posiadany samochód, ale w bliską relację z Lexusem jako marką. Mogłoby się wydawać, że Japończycy nie są pod tym względem wyjątkowi. W końcu to nie jedyna marka na świecie, która gwarantuje tego typu doświadczenia. Inni producenci obsługę na tym poziomie gwarantują jednak tylko najzamożniejszym klientom. Lexus wychodzi natomiast naprzeciw wszystkim, którzy chcą obdarzyć go swoim zaufaniem.

Wyjątkowa atmosfera

Lexus Warszawa Radość, Lexus, Warszawa
Fot. Lexus Polska

Podczas projektowania salonu Lexus Warszawa Radość olbrzymi nacisk położono na atmosferę salonu, płynącą z jego designu. Sam projekt wnętrza, użyte materiały, zapach czy muzyka i multimedia wykorzystane w salonie są nie tylko efektowne, ale też łączą styl z komfortem i ergonomią. Czekając na obsługę, możemy zasiąść w specjalnie zaprojektowanych fotelach Lexusa, które dają poczucie prywatnej przestrzeni każdemu z gości. Już u progu salonu powita nas inteligentne oświetlenie, które zareaguje na naszą obecność i rozświetlając się. Dosłownie zaprosi nas w ten sposób do dalszego przeżywania tego doświadczenia.

Otwarcie salonu uświetniła premiera wyczekiwanego od dawna modelu LC 500 Convertible. To właśnie w nowym obiekcie ten wyjątkowy model rozpoczął swoje tournée po Polsce. I choć na razie nie możemy go kupić, jego sprzedażowa premiera zbliża się wielkimi krokami. W nowym salonie znajdziemy oczywiście pełną gamę modeli japońskiego producenta, a każdy z nich także w wersji z napędem hybrydowym. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na model kompaktowy, SUV-a czy sportowe coupé, możemy się cieszyć niską emisją. Poza sprzedażą salon Lexus Warszawa Radość oferuje również stanowiska serwisowe, w których auta zostaną poddane szczegółowej diagnostyce czy ewentualnym naprawom.

Lexus Warszawa Radość, Lexus, Warszawa
Fot. Lexus Polska

Więcej informacji na temat oferty i usług nowego salonu Lexus Warszawa Radość znajdziecie tutaj.

Autor artykułu
More from Jan Urbanowicz

Pierwszy odrzutowiec Lexusa w „Men In Black: International“

Motoryzacja i kinematografia są jak stare dobre małżeństwo – niemal od zawsze...
Czytaj wiecej