LG zalało Polskę skrojonymi na miarę telefonami

Kontynuacje najlepiej sprzedających się smartfonów LG z serii K wchodzą już dziś na polski rynek w nowych, ulepszonych wersjach na rok 2017.

Kontynuacje najlepiej sprzedających się smartfonów LG z serii K wchodzą już dziś na polski rynek w nowych, ulepszonych wersjach na rok 2017.

Nowe telefony LG K10, K8 oraz K4 w wersjach na rok 2017 to telefony przeznaczone dla szerokiej grupy odbiorców, którzy poszukują jakości znanej ze sztandarowych modeli, ale gotowi są zrezygnować z najmniej istotnych bajerów, by móc zaoszczędzić pieniądze przy zakupie.

Koncepcja udoskonalonej serii K opiera się na założeniu, iż każdy użytkownik ma inne wymagania dotyczące telefonu. W związku z tym LG zaprojektowało nowe modele tak, by odpowiadały na zróżnicowane potrzeby swoich użytkowników, którzy teraz sami mogą zdecydować, jak wiele zaawansowanych funkcji potrzebują w telefonie.

LG K10 dla fotografów

LG K10
LG K10

K10 to telefon dla fanów selfików oraz zdjęć grupowych. Został wyposażony w przedni aparat 5 MP z obiektywem o kącie widzenia 120 stopni, dzięki któremu użytkownik bez problemu uchwyci na jednym kadrze dużo więcej treści. Udoskonalona wersja K10 posiada także znany z serii G od LG tylny aparat 13 MP, dzięki któremu użytkownik może cieszyć się także wysokiej jakości zdjęciami w tradycyjnej formie.

Nowy model wyposażono także w 5,3-calowy wyświetlacz HD wykonany w technologii In-cell Touch ze szklanym panelem 2.5D Arc Glass.

LG K8 dla praktycznych

LG K8
LG K8

Kolejnym modelem z odświeżonej serii na 2017 rok jest telefon K8. Dzięki 5-calowemu wyświetlaczowi HD In-cell Touch i dobrej klasy aparatom (przedni 5 MP oraz tylny 13 MP) przypadnie do gustu poszukującym rozsądnych rozwiązań za przyzwoitą cenę.

Telefon dodatkowo oferuje szereg funkcji, które rozbudowują możliwości przedniego obiektywu np. o wyzwalanie migawki po wykryciu twarzy (Auto Shot) lub za pomocą gestów (Gesture Shot). Dzięki nim użytkownik nie musi używać fizycznego przycisku lub szukać palcem ikony aparatu, by wykonać ładnego selfika.

LG K4, solidny i bez bajerów

LG K4
LG K4

LG K4 charakteryzuje 5-calowy wyświetlacz In-cell Touch, przedni oraz tylny aparat o rozdzielczości 5 MP, który podobnie jak pozostałe modele z serii wzbogacono o funkcje Auto Shot i Gesture Shot.

Na atrakcyjność nowego K4 składają się smukły profil o grubości 7,9 mm, wyjmowana bateria o pojemności 2500 mAh, oraz gniazdo kart microSD pozwalające na powiększenie pamięci.

Modele z nowej serii LG K (2017) będą dostępne.

  • LG K10 (2017) w cenie 899zł w opcji czarnej i złotej
  • LG K8 (2017) w cenie 699zł w opcji złotej i tytanowej
  • LG K4 (2017) w cenie 549zł w opcji czarnej i tytanowej
Tagi wpisu
, , , , ,
Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Tego jeszcze nie było. Oto elektryczna hulajnoga z Androidem na pokładzie

Rozmawiając o elektrycznych hulajnogach zazwyczaj omawiamy ich wagę, wymiary czy zasięg. Tymczasem...
Czytaj wiecej