LG Stylus 2 – telefony z rysikiem nie tylko dla profesjonalistów

LG Stylus 2
Rysik zazwyczaj był kojarzony z telefonami dla biznesmenów, takich jak Samsung Galaxy Note. Koreańskie LG ma jednak inne zdanie na temat tego użytecznego dodatku i prezentuje telefon Stylus 2.

Rysik zazwyczaj był kojarzony z telefonami dla biznesmenów, takim jak Samsung Galaxy Note. Koreańskie LG ma jednak inne zdanie na temat tego użytecznego dodatku i prezentuje telefon LG Stylus 2.

Fani telefonów z rysikiem mają nowego kandydata do bycia przez nich kupionym. LG wprowadziło właśnie na rynek telefon Stylus 2, a więc następcę mało popularnego G4 Stylus. Nowa wersja ma zdobyć większą popularność poprzez przeznaczenie jej dla klienta masowego. Telefon został wyposażony w 5,7-calowy ekran HD oraz, co ciekawe, możliwość odbioru radiofonii cyfrowej DAB+.

LG opracował także szereg funkcji ułatwiających obsługę za pomocą rysika, w tym Pen Pop, która automatycznie uruchamia się po wyjęciu rysika, prezentując skróty do notatnika oraz skanera Pop Scanner. Intrygująca jest również funkcja Pen Keeper, która zmniejsza prawdopodobieństwo zagubienia rysika – gdy telefon jest w ruchu, a uchwyt rysika jest pusty, na ekranie wyświetlane jest ostrzeżenie.

LG Stylus 2

LG Stylus 2 ma 7,4 mm grubości i waży 145 gramów. Nowy model wyposażono w wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh, gniazdo kart MicroSD oraz stalową ramkę, która zapewnia obudowie pewną wytrzymałość. Wewnątrz urządzenia znalazł się czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, a także system operacyjny Android Marshmallow.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

PIPO KB2 – KOMPUTER, KTÓRY ZMIEŚCI SIĘ W SKŁADANEJ KLAWIATURZE

Starsi Czytelnicy Exu Magazine zapewne pamiętają komputery Commodore 64 i późniejsze Amigi,...
Czytaj wiecej