'LIFE RX' – za kółkiem Jude Law

Drogie Panie, każda z was w takiej sytuacji pozwoliłaby zabrać się na przejażdżkę, a każdy z Panów marzyłby o zostaniu kamerdynerem. Jude Law odbiera kluczyki… do Lexusa!

43-latek, niezwykle utalentowany Londyńczyk, aktor, reżyser, producent filmowy. Już w wieku 12 lat stanął na teatralnych deskach, osiągając niemałe sukcesy – łącznie z nominacją do nagrody Tony, teatralnego odpowiednika Oscara. W 1994 rozpoczął swoją aktorską karierę. Przez ponad 20 lat jego filmografia stała się imponująca, był dwukrotnie nominowany do Oscara. Od grudnia br. rozpoczyna współpracę z marką Lexus.

Jude Law_Biuro Prasowe Lexus_5

Reklama przedstawia Law, który kamerdynerowi oddaje kluczyki do swojego Lexusa. Ten siada na miejscu kierowcy i wyrusza w niezwykłą, „gwiazdorską” podróż – piękne kobiety, czerwony dywan, wykwintne restauracje, luksusowe życie nocne. Kamerdyner wraca do hotelu, Jude siada za kierownicę, czując atmosferę niezwykłych przeżyć poprzednika. Zostawia go rozmarzonego przed hotelem…

Komentując swój udział w kampanii Jude Law powiedział: ‘Kocham jazdę samochodem, wiąże się z nią swoista ucieczka od rzeczywistości… Przesłanie kampanii „Life RX” jest bardzo prawdziwe: odpowiedni samochód to klucz do niezwykłych przeżyć. Jazda Lexusem to wciągająca podróż w którą każdy zechce się udać’Reklama została nakręcona z perspektywy pierwszej osoby, plener to Riwiera Francuska i włoski region Fiuggi.

https://www.youtube.com/watch?v=qF9NTslNGpY

Lexus RX czwartej generacji miał swój europejski debiut podczas Frankfurt Motor Show we wrześniu 2015.

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Porcelana z … liści

Góry brudnych, styropianowych pojemników na żywność. Doskonale wiemy o co chodzi, każdy...
Czytaj wiecej