'LIFE RX' – za kółkiem Jude Law

Drogie Panie, każda z was w takiej sytuacji pozwoliłaby zabrać się na przejażdżkę, a każdy z Panów marzyłby o zostaniu kamerdynerem. Jude Law odbiera kluczyki… do Lexusa!

43-latek, niezwykle utalentowany Londyńczyk, aktor, reżyser, producent filmowy. Już w wieku 12 lat stanął na teatralnych deskach, osiągając niemałe sukcesy – łącznie z nominacją do nagrody Tony, teatralnego odpowiednika Oscara. W 1994 rozpoczął swoją aktorską karierę. Przez ponad 20 lat jego filmografia stała się imponująca, był dwukrotnie nominowany do Oscara. Od grudnia br. rozpoczyna współpracę z marką Lexus.

Jude Law_Biuro Prasowe Lexus_5

Reklama przedstawia Law, który kamerdynerowi oddaje kluczyki do swojego Lexusa. Ten siada na miejscu kierowcy i wyrusza w niezwykłą, „gwiazdorską” podróż – piękne kobiety, czerwony dywan, wykwintne restauracje, luksusowe życie nocne. Kamerdyner wraca do hotelu, Jude siada za kierownicę, czując atmosferę niezwykłych przeżyć poprzednika. Zostawia go rozmarzonego przed hotelem…

Komentując swój udział w kampanii Jude Law powiedział: ‘Kocham jazdę samochodem, wiąże się z nią swoista ucieczka od rzeczywistości… Przesłanie kampanii „Life RX” jest bardzo prawdziwe: odpowiedni samochód to klucz do niezwykłych przeżyć. Jazda Lexusem to wciągająca podróż w którą każdy zechce się udać’Reklama została nakręcona z perspektywy pierwszej osoby, plener to Riwiera Francuska i włoski region Fiuggi.

https://www.youtube.com/watch?v=qF9NTslNGpY

Lexus RX czwartej generacji miał swój europejski debiut podczas Frankfurt Motor Show we wrześniu 2015.

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Meksykańska rezydencja Escobara jest dzisiaj butikowym hotelem

Lio Malca, jeden z wybitnych handlarzy sztuką nowoczesną, który w swoich galeriach...
Czytaj wiecej