Masz już opaskę fitnessową? Czas kupić podobną twojemu psu

Link AKC
Właściciele psów ciut bardziej zwariowani na punkcie swoich czworonogów mogą zainteresować się specjalnie przygotowanymi dla potrzeb ich pupili… opasek fitnessowych. Drwiny na bok, bowiem gadżet ten może okazać się całkiem użyteczny.

Właściciele psów ciut bardziej zwariowani na punkcie swoich czworonogów mogą zainteresować się specjalnie przygotowanymi na potrzeby ich pupili… opaskami fitnessowymi. Drwiny na bok, bowiem gadżet ten może okazać się całkiem użyteczny.

Pies to już od dawna nie tylko „zwierz”, i to dla wielu rodzin. To przyjaciel, równoprawny członek gospodarstwa domowego, któremu należy się czułość, opieka i… rozpieszczanie. Dla tych najbardziej zwariowanych na punkcie swoich pupili osób firma Link AKC opracowała inteligentną obrożę, która pełni rolę również opaski fitnessowej i lokalizatora GPS.

Do oprogramowania obroży Link AKC wgrywamy informacje na temat rasy naszego psa i wagi, dzięki czemu funkcje fitnessowe mogą działać z dużą precyzją poprzez znajomość BMI pupila. Obroża też może zacząć emitować światło na nasze życzenie, co ma nam ułatwić odnalezienie czworonoga w ciemnościach. Z kolei odbiornik GPS służy do powiadamiania nas o tym, że pies opuścił wyznaczony teren. Obroża ostrzeże też nas o tym, że pies znalazł się w za zimnym lub za gorącym miejscu (na przykład, w samochodzie podczas upału).

Link AKC

Obroża kosztuje 199 dolarów, a jej funkcje wymagają wykupienia subskrypcji (9,95 dolara miesięcznie, opłata za podłączenie opaski do sieci komórkowej jest już zawarta w cenie) i posiadania urządzenia z systemem Android lub iOS.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Aparat fotograficzny jako… element biżuterii

Coraz więcej elektrogadżetów zmienia swoją formę i staje się elementem naszego stroju....
Czytaj wiecej