Lorenz Valentino – najlepszy przyjaciel gwiazd!

Lorenz Valentino i David Beckham, fot. Lorenz Valentino/Instagram
Jedni marzą o wielkiej karierze i zaprzyjaźnieniu się z hollywoodzkimi gwiazdami, inni te marzenia po prostu realizują. Własnoręcznie. Przy okazji zostając królami mediów społecznościowych, zupełnie jak Lorenz Valentino.

Jedni marzą o wielkiej karierze i zaprzyjaźnieniu się z hollywoodzkimi gwiazdami, inni te marzenia po prostu realizują. Własnoręcznie. Przy okazji zostając królami mediów społecznościowych, zupełnie jak Lorenz Valentino.

Jeśli pomyślałeś kiedykolwiek, że od twoich idoli dzieli cię nieprzekraczalna przepaść, powinieneś brać przykład z bohatera tego tekstu. Lorenz „Dino” Valentino to dwudziestopięcioletni grafik pochodzący z Niemiec. Jednak ani młody wiek, ani tym bardziej kilometry nie mogły sprawić, że porzuci on swoje marzenia.

Lunch na drapaczu chmur (oryginał: Charles C. Ebbets), fot. Lorenz Valentino/Instagram
Lunch na drapaczu chmur (oryginał: Charles C. Ebbets), fot. Lorenz Valentino/Instagram

Ciężką pracą osiągnął coś, czego każdy mógłby mu pozazdrościć! Swój „amerykański sen” zaczynał jako pracownik budowlany, jednak szybko porzucił to zajęcie. Chciał zakosztować życia gwiazd, więc zatrudnił się jako asystent Victorii Beckham. Jego artystyczna dusza i umiejętności graficzne zostały jednak docenione – w końcu sam David Beckham pozwolił mu się wytatuować.

Lorenz Valentino i Victoria Beckham, fot. Lorenz Valentino/Instagram
Lorenz jako asystent Victorii Beckham, fot. Lorenz Valentino/Instagram

Lorenz poczuł, że świat stoi przed nim otworem. Ważnym krokiem w rozwoju jego kariery były lekcje tańca, których udzieliła mu Madonna. Dzięki niej poznał wielu wpływowych ludzi i z przytupem wkroczył do Hollywood.

Lorenz Valentino i Madonna, fot. Lorenz Valentino/Instagram
Lekcja tańca z Madonną, fot. Lorenz Valentino/Instagram

Karierę w show-biznesie zaczynał od występów ze stand-uperką Amy Schumer, następnie dostał angaż w słynnym serialu „Dwóch i pół”. Potem udało mu się wystąpić także w kilku filmach, między innymi: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, „Deadpool” oraz „Batman v Superman”. Kojarzycie tę scenę?

Lorenz Valentino w kadrze z filmu "Batman v Superman", fot. Lorenz Valentino/Instagram
Kadr z filmu „Batman v Superman”, fot. Lorenz Valentino/Instagram

Po tych rolach było już jasne, że Lorenz spełnił swoje marzenia. Trafił do śmietanki towarzyskiej i każdy chciał z nim współpracować. Wystąpił między innymi w ostatnim, głośnym teledysku Kanye Westa. Zdarzyło mu się także dzielić scenę z Arianą Grande czy Davidem Guettą.

Lorenz Valentino i David Guetta, fot. Lorenz Valentino/Instagram
W trakcie koncertu Davida Guetty, fot. Lorenz Valentino/Instagram

Te sukcesy sprawiły, że Valentino nie mógł już narzekać na brak przyjaciół. O zdjęcie z nim zabiegał nawet sam Karl Lagerfeld, a Kardashianowie przyjęli go do swojej rodziny. Zaprzyjaźnił się także z Jennifer Lopez i Rihanną, pomagał leczyć złamane serca Taylor Swift i Gigi Hadid, aż w końcu zainteresowały się nim dwie najważniejsze osoby w anglosaskim świecie.

Lorenz Valentino i Mark Zuckerberg, fot. Lorenz Valentino/Instagram
Zdjęcie z Markiem Zuckerbergiem, fot. Lorenz Valentino/Instagram

Mark Zuckerberg przyznał, że ceni sobie rady Lorenza, natomiast królowa Elżbieta postanowiła nagiąć wszelkie reguły i nadać mu tytuł szlachecki.

Królowa Elżbieta nadaje tytuł szlachecki dla Lorenza Valentino, fot. Lorenz Valentino/Instagram
Ceremonia nadania tytułu szlacheckiego przez Królową Elżbietę, fot. Lorenz Valentino/Instagram

A to wszystko osiągnął jedynie ciężką pracą własnych rąk. No i oczywiście photoshopem, ale w końcu jakoś trzeba sobie radzić, prawda? Najważniejsze, to dobrze się przy tym bawić!

Autor artykułu
More from Damian Halik

Richard Morgan – „Modyfikowany węgiel” [RECENZJA]

Głośna powieść "Modyfikowany węgiel", za sprawą której Richard K. Morgan zadebiutował w...
Czytaj wiecej