Powrót MacGyvera – jest zwiastun

Dzięki zajawce już wiadomo czego można będzie się spodziewać po nowym serialu z kultowym bohaterem. Czy warto będzie zasiąść przed telewizorem?

Dzięki zajawce już wiadomo czego można będzie się spodziewać po nowym serialu z kultowym bohaterem. Czy warto będzie zasiąść przed telewizorem?

Prace nad serialem postępują w ekspresowym tempie. Niedawno informowaliśmy o wyborze obsady, w tym tygodniu telewizja CBS, która jest zleceniodawcą projektu wypuściła pierwszy zwiastun. Jak już wspominaliśmy w nowej odsłonie zobaczymy MacGyvera dziesięć lat młodszego niż w oryginale. Nie oznacza to, że cofniemy się do lat 70. Nowy serial rozgrywa się we współczesnych czasach, choć bohater jest faktycznie młodszy i na początku swej kariery. Czego możemy się spodziewać? Na pewnie większej ilości efektów specjalnych generowanych komputerowo. Po kilku kadrach zajawki widać też, że część przygód młodego MacGyvera będzie chyba jednak nieco bardziej oderwana od rzeczywistości niż w pierwowzorze (vide spadochron z plandeki spadającej w przepaść ciężarówki). W nowej serii tytułową rolę zagra Lucas Till, oprócz niego na ekranie telewizora zobaczymy również Joshua Boone, Addison Timlin, Michelle Krusiec oraz George’a Eadsa. Serial reżyseruje David von Ancken a producentem jest Henry Winkler, który pracował przy oryginale. Premiera jesienią.

https://www.youtube.com/watch?v=sJHPUWLqEDE

Autor artykułu
More from Piotr Skowron

Sisyphus – stół który „żyje”

Mebel, który z każdą chwilą się zmienia, oto najnowszy projekt artysty Bruce'a...
Czytaj wiecej