W Magnum NYC Store sam stworzysz swoje lody!

Magnum NYC Store
Magnum NYC Store
Lato można oficjalnie uznać za rozpoczęte! Nie dlatego, że jego kalendarzowy początek świętowaliśmy tydzień temu, lecz dzięki firmie Magnum, która po raz kolejny otworzyła swój sezonowy sklep z lodami!

Podczas pisania niedawnej listy największych turystycznych błędów, jakie można popełnić w Nowym Jorku, nie uwzględniłem pewnej sezonowej atrakcji… Mam na myśli Magnum NYC Store, czyli luksusowy sklep tej lodziarskiej marki, który od kilku lat przeżywa w okresie wakacyjnym istne oblężenie. I bynajmniej nie jest to kwestia niskich cen czy uwielbienia dla lodów tej marki ze strony nowojorczyków!

Magnum NYC Store
Magnum NYC Store

Każdego lata ekskluzywna marka Magnum otwiera swój niemal kultowy już sklep. Mieści się on przy 875 Washington St. – na pograniczu Greenwich Village i manhattańskiego Midtown. Lokal otwarty jest od 12 do 21 (niedziela-środa) oraz od 12 do 23 (czwartek-sobota), jednak mimo to przed wejściem ustawiają się długie kolejki. I nic dziwnego! Magnum same w sobie są lodami premium, a w tym wakacyjnym przybytku mamy okazję skomponować własną mieszankę – za jedyne osiem dolarów!

Wybór lodów, polew i dodatków jest tak ogromny, że umożliwia stworzenie przeszło dwustu tysięcy kombinacji!

Lody z Magnum NYC Store
Przykładowe kompozycje lodowe, stworzone w Magnum NYC Store

To, co przyświeca tego rodzaju promocji marki, w kilku słowach przedstawił dyrektor do spraw marketingu Unilever, Bruno Francisco:

W Meatpacking District – do którego należy 875 Washington St. – spotyka się moda i sztuka, wiec jest to idealne miejsce, by promować nasze lody. Nasz ekskluzywny wybór to elegancka klasyka, którą oczywiście także otrzymacie, jednak zachęcamy do eksperymentowania z najrozmaitszymi smakami!

To jednak nie wszystko! Nowojorski sklep wakacyjny nie jest jedynym, jaki należąca do koncernu Unilever marka otwarła w tym roku. Poza ekspozycją w lokalu przy 875 Washington St., firma organizuje także inne punkty, które na czas wakacji stają się lokalnymi siedzibami Magnum Store.

Nie wszystkie robią tak olbrzymie wrażenie, jak ten nowojorski, jednak oferowane za sprawą lodów doznania, są identyczne w każdym z nich. W sumie na całym świecie powstało ich dwadzieścia dwa – między innymi w Londynie, Mediolanie, Tel Awiwie czy Kuala Lumpur. Wszystkie będą otwarte do października – trzeba je tylko znaleźć!

Autor artykułu
More from Damian Halik

Johan Renck o adaptacji „The Last of Us”

Adaptacje gier to temat bardzo drażliwy zwłaszcza dla fanów wirtualnej rozrywki, bo...
Czytaj wiecej