Fanowska wersja filmu “John Wick” podbija internet!

Panowie z Corridor Digital nieraz już udowadniali, że pod względem efektów specjalnych nie mają sobie równych na Youtubie. Ostatnio postanowili wziąć na warsztat film "John Wick". Efekt? Zobaczcie sami!

Panowie z Corridor Digital nieraz już udowadniali, że pod względem efektów specjalnych nie mają sobie równych na Youtubie. Ostatnio postanowili wziąć na warsztat film “John Wick”. Efekt? Zobaczcie sami!

“John Wick” z Keanu Reevesem w tytułowej roli był jak miód na serca osób, które tęskniły za kinem akcji rodem z lat osiemdziesiątych. Jeden człowiek kontra wszyscy złoczyńcy świata? Wiadomo kto wygra! Niedawno doczekaliśmy się równie dobrej (a może i lepszej?) kontynuacji, a na horyzoncie już majaczy “Atomic Blonde”. Letni blockbuster z Charlize Theron w roli głównej nie pozostawił złudzeń. Południowoafrykańska piękność wciela się w postać, której tuż po premierze trailera z miejsca przypięto łatkę: “John Wick w spódnicy”. Zanim jednak zobaczymy w akcji Lorraine Broughton, warto zapoznać się z niedawaną produkcją ekipy Corridor Digital.

Fanowska wersja filmu "John Wick" z wykorzystaniem pistoletów NERF, fot. Corridor Digital
Fanowska wersja filmu “John Wick” z wykorzystaniem pistoletów Nerf, fot. Corridor Digital

Słynący z ciekawych, przepełnionych akcją i generowanymi komputerowo efektami specjalnymi filmów team Corridor Digidal ostatnio coraz częściej chwyta za broń spod szyldu Nerf. Zabawkowe miotacze strzałek robią furorę, a ogrom modeli – od niewielkich pistoletów, po solidne karabiny – skrzętnie wykorzystywany jest przez Sama, Niko i resztę youtube’owej ekipy.

Taki arsenał nie może leżeć bezczynnie, a gdy ktoś jest fanem kina akcji, prędzej czy później zacznie główkować: skoro John Wick może załatwić każdego, czemu nam miałoby się nie udać? Jak pomyśleli, tak zrobi i wyszło im całkiem nieźle!

“Nerf John Wick” w tydzień obejrzano niemal trzy miliony razy. To najlepszy wynik ekipy Corridor Digital od momentu, gdy do sieci trafił filmik “GTA VR” ze Stevenem Oggiem w roli głównej. Dla mniej zorientowanych: Ogg to kanadyjski aktor, który w ostatniej produkcji Rockstar Games wcielił się w rolę niestabilnego psychicznie Trevora.

Na zatrudnienie Keanu Reevesa Corridor Digital zabrakło co prawda funduszy, jednak przyznajcie sami – nawet bez niego parodia filmu “John Wick” robi wrażenie.

 

Źródło: Youtube Corridor Digital

Autor artykułu
More from Damian Halik

Gdyby bohaterowie marvelowskiego “Eternals” byli Lexusami…

Marvel kontynuuje IV fazę swojego uniwersum filmowego. Dwudziesty szósty film serii –...
Czytaj wiecej