Mission Critical – nosidełko dla taty od zadań specjalnych

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, może więc pora zastanowić się nad prezentem? Wśród masy okazjonalnych pomysłów wybija się coś praktycznego, a zarazem modnego – "nosidełko taktyczne" firmy Mission Critical.
Nosidełko Mission Critical - tło
Nosidełko Mission Critical – tło

Może nazwanie tego dyskryminacją byłoby przesadą, ale nie wydaje wam się, że wygląd większości dostępnych na rynku nosidełek dla dzieci jest “damski”? Dziesiątki odcieni różu, zabawne wzorki – wierzcie lub nie, ale nie każdy tata jest w stanie to “udźwignąć”. Jeśli masz dość, a przy okazji jesteś fanem stylu militarnego, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na produkty firmy Mission Critical.

Przypominające taktyczną kamizelkę nosidełka, wykonane są z wytrzymałego nylonu. Projekt zapewnia wygodę i odpowiednią cyrkulację powietrza zarówno dziecku, jak i tatusiowi. Jednak by tak było, bobas powinien mieścić się w granicach od 3,5 do 16 kilogramów.

Nosidełko Mission Critical
Nosidełko Mission Critical

Poza swoją pierwotną funkcją, rzecz jasna, nosidełko dodatkowo posiada z przodu kieszeń, która kryje przeciwsłoneczną oraz przeciwdeszczową osłonę dla dziecka a także – jak na kamizelkę taktyczną przystało – system pasków Molle, czyli rozciągliwych zaczepów, które pomogą zapanować nad różnego rodzaju akcesoriami dla malucha. Produkt dostępny jest w trzech kolorach.

Dostępne kolory nosidełek Mission Critical
Dostępne kolory nosidełek Mission Critical

Oczywiście to tylko jedna z wielu propozycji na prezent, ale nie oszukujmy się. To jest właśnie to, czego każdy tatuś skrycie pragnie. Moda i wygoda. Jeśli nadal nie jesteście przekonaniu, Andrew Wollenberg – założyciela Mission Critical – demonstruje, jak możliwości “taktycznego nosidełka” jego firmy prezentują się w praktyce:

Produkt Mission Critical trzeba (niestety) traktować jako modny gadżet, a to z kolei kosztuje. Za nosidełko kalifornijskiej firmy trzeba zapłacić aż 179$. Plus jest taki, że to cena graniczna, dzięki której wysyłka jest darmowa. Gdyby więc jakiś modny tatuś chciał sobie zrobić ciekawy prezent na Dzień Ojca, powinien udać się do oficjalnego sklepu internetowego firmy Mission Critical.

Autor artykułu
More from Damian Halik

Na Staten Island powstaną tanie mieszkania?

Nowy Jork stale się rozwija, przez co kolejne realizowane tam projekty architektoniczne...
Czytaj wiecej