Oto sześć powodów dla których warto kupić hybrydę Lexusa

Z pewnością powodów by kupić hybrydę jest więcej, my podajemy te najważniejsze.

 

Z pewnością powodów by kupić hybrydę jest więcej, my podajemy te najważniejsze.

  1. Łatwość, intuicyjność obsługi – siadasz za kierownicą, przyciskasz „Start” i ruszasz! Technologia hybrydowa pozwala bez większego wysiłku kierowcy i przede wszystkim bezproblemowo dostarczyć bardzo satysfakcjonujących wrażeń z jazdy.

  1. Wydajność i efektywność –  wysoka wydajność silnika benzynowego połączona z równie wydajnym silnikiem elektrycznym – Lexus wyciągnął najlepsze z tego zestawienia – wystarczy spojrzeć na wyniki LC500h by wiedzieć, że firma robi to naprawdę dobrze.

  1. Niskie koszty eksploatacji – oszczędność paliwa, znacznie odciążająca portfel – szczególnie ważne przy wyborze aut flotowych i poszukiwaniu oszczędności w pierwszych trzech latach użytkowania.

  2. Przyjazna dla środowiska – zdecydowanie niższa emisja dwutlenku węgla i w konsekwencji realny wpływ na ilość smogu w mieście. Wszyscy oddychamy czystszym powietrzem.

  3. Niezawodna i przy tym wyrafinowana – nawet energia pochodząca z hamowania, jest wychwycona i sprytnie przechowywana w baterii. W rezultacie nie należy się martwić czy mamy wystarczającą ilość energii, aby dojechać do celu czy gorączkowo poszukiwać punktów doładowań.

  1. Dobra inwestycja – po prostu – hybryda Lexusa nie traci tak na wartości, jak „tradycyjni” odpowiednicy z danego segmentu więc w chwili kiedy zechcesz wymienić ją na nowszy model uzyskasz ciągle dobrą cenę przy sprzedaży.

Źródło: Blog – Lexus UK

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Hatchaback CT po lifcie. Jak zmienił się hybrydowy kompakt klasy premium?

Targi we Frankfurcie miały dwie premiery. Obok NXa, zaprezentowano udoskonaloną wersję CT...
Czytaj wiecej