Oto sześć powodów dla których warto kupić hybrydę Lexusa

Z pewnością powodów by kupić hybrydę jest więcej, my podajemy te najważniejsze.

 

Z pewnością powodów by kupić hybrydę jest więcej, my podajemy te najważniejsze.

  1. Łatwość, intuicyjność obsługi – siadasz za kierownicą, przyciskasz „Start” i ruszasz! Technologia hybrydowa pozwala bez większego wysiłku kierowcy i przede wszystkim bezproblemowo dostarczyć bardzo satysfakcjonujących wrażeń z jazdy.

  1. Wydajność i efektywność –  wysoka wydajność silnika benzynowego połączona z równie wydajnym silnikiem elektrycznym – Lexus wyciągnął najlepsze z tego zestawienia – wystarczy spojrzeć na wyniki LC500h by wiedzieć, że firma robi to naprawdę dobrze.

  1. Niskie koszty eksploatacji – oszczędność paliwa, znacznie odciążająca portfel – szczególnie ważne przy wyborze aut flotowych i poszukiwaniu oszczędności w pierwszych trzech latach użytkowania.

  2. Przyjazna dla środowiska – zdecydowanie niższa emisja dwutlenku węgla i w konsekwencji realny wpływ na ilość smogu w mieście. Wszyscy oddychamy czystszym powietrzem.

  3. Niezawodna i przy tym wyrafinowana – nawet energia pochodząca z hamowania, jest wychwycona i sprytnie przechowywana w baterii. W rezultacie nie należy się martwić czy mamy wystarczającą ilość energii, aby dojechać do celu czy gorączkowo poszukiwać punktów doładowań.

  1. Dobra inwestycja – po prostu – hybryda Lexusa nie traci tak na wartości, jak „tradycyjni” odpowiednicy z danego segmentu więc w chwili kiedy zechcesz wymienić ją na nowszy model uzyskasz ciągle dobrą cenę przy sprzedaży.

Źródło: Blog – Lexus UK

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Dla fanów LEGO i Lexusa

Budowa supersamochodu LFA zajęła prawie rok. To jedno z pięciu ulubionych aut...
Czytaj wiecej