Ping-pong sportem dżentelmenów? Ekskluzywny zestaw od Louis Vuitton

Louis Vuitton Ping Pong Set
Louis Vuitton Ping Pong Set
Czy zastanawialiście się kiedyś, jak w ping-ponga grają ludzie z wyższych sfer? Pewne nie, ale to nieistotne – już nie musicie, gdyż Louis Vuitton wypuściło ekskluzywny zestaw dla miłośników tego sportu!

Wiele jest dyscyplin, które noszą miano “sportu dżentelmenów”. Na tej liście znalazło się miejsce między innymi dla polo, krykieta, rugby czy najpopularniejszego wśród nich tenisa. Kto by jednak pomyślał, że osoby z wyższych sfer lubią także stołową odmianę tego ostatniego? Odpowiedź jest prosta: Louis Vuitton. Słynny paryskim dom mody wypuścił ostatnio ekskluzywny zestaw do popularnego ping-ponga, który zachwyci jego bogatych klientów (o ile oczywiście są miłośnikami tej dyscypliny.

Louis Vuitton Ping Pong Set
Louis Vuitton Ping Pong Set

Co ciekawe, to nie pierwszy ukłon projektantów Louis Vuitton w kierunku fanów tenisa stołowego. Choć zawodowe uprawianie tego sportu to domena Azjatów, a na ogół ping-pong stanowi jedynie element urozmaicający zajęcia wychowania fizycznego w szkołach, francuski dom mody wychodzi naprzeciw utartym schematom. Już w przeszłości LV miało w swej ofercie podobne gadżety. Wówczas postawiono jednak na klasykę i do oferty wprowadzono tradycyjne drewniane rakietki. Tym razem mamy natomiast do czynienia z zestawem pełnym blichtru.

Na pierwszy rzut oka może się zdawać, że mamy do czynienia ze zwykłymi paletkami. Wyglądają dość zwyczajnie, na rękojeściach nie umieszczono żadnego materiału – pozostawiono ją w standardowym drewnianym wykończeniu, podobnie jak powierzchnię czerwono-czarnych okładzin. Dzięki temu rakietki mogą być wykorzystywane nie tylko w domowym zaciszu, ale i podczas zawodów. W skład zestawu wchodzi jeszcze stylowy skórzany futerał oraz przymocowane do niego, również wykonane ze skóry, paski przytrzymujące cztery piłeczki. Louis Vuitton wycenił swój Ping Pong Set 2 210 dolarów.

Jak widać nawet ulubiona dyscyplina Forresta Gumpa może wzbudzić zachwyt elit.

Sportowa kolekcja Louis Vuitton
Sportowa kolekcja Louis Vuitton – Ping Pong Set, skakanka i zestaw kart

Ping Pong Set to nie jedyny sportowy gadżet od Louis Vuitton. W ofercie paryskiego domu mody znaleźć można także karty w stylowym skórzanym etui (485$), skakankę (545$), jednak rekordzistą jest pod tym względem… futerał na kije golfowe, za który trzeba zapłacić aż 13 800 dolarów.

Louis Vuitton – torby na kije golfowe
Louis Vuitton – stylowe torby na kije golfowe
Autor artykułu
More from Damian Halik

The Weeknd i Daft Punk w kosmicznym teledysku

The Weeknd kontynuuje swój marsz na muzyczny szczyt. Kolejnym krokiem, który ma...
Czytaj wiecej