Podróżuj jak Anthony Bourdain

Anthony'ego nie trzeba Wam przedstawiać. Kulinarny łobuz, zwiedzający świat w dość niekonwencjonalny sposób. Zaglądnie w każdą uliczkę, spróbuje najbardziej kontrowersyjnych dań, zaprzyjaźni się z lokalesami. Teraz możesz podróżować tak jak on - z jego przewodnikiem.

Anthony’ego nie trzeba Wam przedstawiać. Kulinarny łobuz, zwiedzający świat w dość niekonwencjonalny sposób. Zaglądnie w każdą uliczkę, spróbuje najbardziej kontrowersyjnych dań, zaprzyjaźni się z lokalesami. Jego programy są jak przewodniki. Teraz możesz zobaczyć świat jego oczami i zaplanować wyjazd dokładnie w te miejsca i z takimi atrakcjami, których on doświadczał.

Od lat gości na naszych ekranach telewizyjnych: Anthony Bourdain: No Reservation, Parts Unknown, The Layover. I to właśnie Parts Unknown stało się przewodnikiem online. Na stronie https://explorepartsunknown.com znajdziemy cztery główne sekcje: Zjeść, Wypić, Pójść, Wiedzieć, poniżej mapę świata i podział na kontynenty.

Klikamy w interesujące nas miejsce podróży. Po rozwinięciu danej sekcji wita nas słowo wstępu od Tony’ego, najważniejsze fakty, masa zdjęć, przepisów, video, wywiadów, reportaży. Niewątpliwie wszystkie smaczki, które ciężko byłoby nam odnaleźć korzystając z tradycyjnych map i przewodników.

Nowe podróże publikowane są co czwartek. Pozostaje tylko wybrać kierunek, spakować się i zobaczyć to co widział Bourdain.

Autor artykułu
More from Dominika Telega

Street food zniknie z Bangkoku?

Bangkok - mekka street food’u, kolebka najlepszej ulicznej kuchni, może zostać pozbawiony...
Czytaj wiecej