Kolorowanka dla bardzo dorosłych

Przyzwyczailiśmy się już do widoku kolorowanek dla dorosłych. Mają zająć ręce, rozładować stres, zabić nudę. Tymczasem portal Pornhub jak zwykle przebił wszystko i zrobił kolorowankę dla baaaardzo dorosłych.

Rysunki do pomalowania od zawsze były domeną dzieci. Najpierw proste z postaciami z bajek, później nasze pociechy przechodzą na bardziej skomplikowane obrazki. Następny etap wtajemniczenia to skomplikowane rysunki na których z pozoru nic nie widać, a gotowy obraz wyłania się po pomalowaniu na odpowiednie kolory pół oznaczonych kolejnymi cyframi. Od jakiegoś czasu rekordy popularności biją książeczki dla starszych. Ludzie używają ich zamiast krzyżówek, gier w telefonach czy prasy kolorowej. Można przebierac we wzorach, wydaniach, tematyce.Ponrhub kolorowanka

Gdy Pornhub wydał swoją kolorowankę od razu chyba wiadomo było co będzie jej tematem przewodnim. Niektórzy mówią, że i tak, jak na tego wydawcę rysunki są dość łagodne. Do wydawnictwa portal zaprosił czterech rysowników zajmujących się sztuką z pogranicza erotki i pornografii. Jeśli wydaje się wam, że możecie pomalować co najwyżej kobiecy akt to jesteście w sporym błędzie. Rysunki nie ukrywają niczego, a i pozy są, delikatnie mówiąc, dPonrhub kolorowankaość odważne, choć niektórzy twierdzą, że jak na Pornhuba i tak jest to lekka erotyka Różne są również techniki i stylistka obrazków. Wydawnictwo weszło do sprzedaży na początku grudnia, można było je kupić w sklepiku Pornhuba za 20$. Niestety nakład wyczerpał się w błyskawicznym tempie. Jeśli jednak macie ochotę na spróbowanie swoich sił w kolorowaniu tego typu obrazków, możecie pobrać sobie próbki z tej samej strony wydrukować. Być może Ponhub zachęcony sukcesem książeczki wyda ją jeszcze raz.

Więcej: http://www.pornhub.com/event/coloring-book

Autor artykułu
More from Piotr Skowron

Dom z drukarki 3D w 24 godziny

Przyzwyczailiśmy się do coraz większej ilości rzeczy wykonanych przez drukowanie 3D. A...
Czytaj wiecej