Pornhub troszczy się o twoje zdrowie!

BangFit, fot. Pornhub
Całe szczęście, że ludzkość nadal może liczyć na wizjonerów, poświęcających własne życie, by zmieniać świat na lepsze. Nie ważne, że w ostatnim czasie coraz częściej są nimi marketingowcy portalu Pornhub.

Całe szczęście, że ludzkość nadal może liczyć na wizjonerów, poświęcających własne życie, by zmieniać świat na lepsze. Nie ważne, że w ostatnim czasie coraz częściej są nimi marketingowcy portalu Pornhub.

Kanadyjski gigant internetowy dość często przypomina o swoim istnieniu – za każdym razem zdobywając rzeszę nowych fanów. W wizjonerskich głowach pracowników Pornhub zrodziły się już takie wynalazki, jak kryptowaluta Titcoins, pozwalającą na zastąpienie pieniędzy cyckami (dosłownie), czy Wankband – ładowarka, która do wytwarzania prądu wykorzystuje ruchy nadgarstka w trakcie masturbacji, jednak kilka dni temu portal wystartował z nową kampanią… społeczną.

Tym razem Pornhub postanowił zadbać o zdrowie swoich widzów! A wszystko za sprawą aplikacji BangFit. Krótki klip promocyjny wręcz przesiąknięty jest latami osiemdziesiątymi, które – jak wiadomo – były złotą erą pornobiznesu. I tak twórcy prezentują nam uroczą parę, która w rytm charakterystycznej dla tamtej dekady muzyki elektronicznej, pokazuje jak przyjemnie spędzić czas i zadbać o sprawność fizyczną – bez wylewania potu w trakcie ćwiczeń, za to z panem do złudzenia przypominającym Rona Jeremy’ego.

Co ważne, BangFit nadaje się dla każdego – z aplikacji można korzystać samotnie, w parze czy w różnych innych konfiguracjach z większą ilością partnerów. Oczywiście nie trzeba też czekać na wprowadzenie do sprzedaży dedykowanych “saszetek” na smartfona, choć twórców na pewno ucieszyłby dodatkowy zarobek.

Podobnie jak w przypadku innych wymysłów marketingowców Pornhub, tak i tym razem można odnieść wrażenie, że jest to jeden wielki żart, jednak biznes to biznes, a kanadyjska uczciwość nakazuje im realizację tych pomysłów – każdy, kto chciałby spróbować swoich sił, powinien odwiedzić stronę: www.Bang.fit .

BangFit by Pornhub - kalorie
BangFit, fot. Pornhub

Wywołane przez BangFit zamieszanie, na pewno jest już widoczne w liczbie odsłon, jakie zanotowano na stronie, a to z kolei doskonały prezent na dziewiąte urodziny, które Pornhub świętował wczoraj.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na nowe pomysły, na czele z podbojem kosmosu, który firma zapowiedziała pod koniec zeszłego roku!

Autor artykułu
More from Damian Halik

Truck Surf Hotel – pasja i sposób na życie w jednym

Czy dla surfera może istnieć coś lepszego niż domek na plaży? Okazuje...
Czytaj wiecej