RokShok – gadżet dla osób planujących oświadczyny

RokShok Phone Case
RokShok Phone Case
Podobno potrzeba jest matką wynalazków, nikogo nie powinno więc dziwić, że nawet najdziwniejsze gadżety znajdują swoich fanów. RokShok Phone Case zapewne też takowych znajdzie, choć lepiej, by nie musieli korzystać z niego więcej niż raz.

RokShok Phone Case to pomysłowe etui na telefon, posiadające skrytkę na pierścionek zaręczynowy. Gdy uznamy moment za odpowiedni, otwieramy tylną klapkę, z której wysuwa się podajnik z biżuterią. Teraz pozostaje skierować się ku ukochanej osobie, mając w obiektywie zarówno ją, jak i ukryty dotąd pierścionek. Wystarczy, że włączymy nagrywanie i zaczniemy mówić. Biorąc pod uwagę zamiłowanie “Milenialsów” do fotografowania wszystkiego, RokShok to zapewne nie najgorszy z możliwych sposobów na udane oświadczyny. Wątpliwości budzi jedynie cena tego gadżetu.

RokShok Phone Case
RokShok Phone Case

Firma RokShok powołuje się na statystyki z 2015 roku, według których aż 41% mężczyzn musiało wynająć fotografa, by uwiecznił ich oświadczyny. Co więcej, aż 79% par tuż po wyczekiwanym w niepewności “tak!” umieszczało informację o tym wydarzeniu w mediach społecznościowych. Około 62% dołączało do wpisu wspólną fotografię, a 57% kobiet dzieliło się też zdjęciem pierścionka. Wygląda więc na to, że dyskretne etui na telefon, skrywające w sobie zaręczynowy pierścionek, jest dobrym rozwiązaniem większości powyższych problemów.

Poza fotograficzną samoobsługą i możliwością bezpośredniego umieszczenia oświadczyn w internecie, największą zaletą RokShok Phone Case zdaje się jego rozmiar. Nie jest większy od standardowego etui z baterią – szkoda tylko, że rzeczywiście nie umieszczono w nim choćby małego power banku. Przez to sporo miejsca się marnuje, a i funkcjonalność gadżetu zdaje się (miejmy nadzieję) jednorazowa.

Czy 60 dolarów za przedmiot jednorazowego użytku to nie za dużo? Jeśli wierzyć statystykom, RokShok Phone Case rzeczywiście może okazać się przydatny… Oficjalna premiera etui zapowiedziana została na 1 czerwca 2018 roku. Dobra wiadomość jest taka, że cena w przedsprzedaży jest o 1/3 niższa i wynosi 40$. Jak już wiadomo, gadżet dostępny będzie na telefony: iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X oraz Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8 i Samsung Galaxy S8 Plus. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Oświadczyny z RokShok Phone Case
Oświadczyny z RokShok Phone Case
Autor artykułu
More from Damian Halik

Prynt Pocket zrobi z Twojego iPhone’a Polaroida!

Prynt Pocket to kolejna, znacznie mniejsza wersja nakładki z aparatem, która po...
Czytaj wiecej