Rosyjska architektura wnętrz to prawdziwy stan umysłu

Poczucie smaku i estetyki wnętrz niektórych mieszkańców byłego Związku Radzieckiego nie przestaje zadziwiać. Wykute w Internecie pojęcie „Rosja to stan umysłu”, w tym wypadku nabiera zupełnie nowego, designerskiego charakteru.

Poczucie smaku i estetyki wnętrz niektórych mieszkańców byłego Związku Radzieckiego nie przestaje zadziwiać. Wykute w Internecie pojęcie „Rosja to stan umysłu”, w tym wypadku nabiera zupełnie nowego, designerskiego charakteru.

Na jednym z portali Internetowych pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży mieszkania. Lokalizacja: Magadan. To miasto położne w azjatyckiej części Federacji Rosyjskiej. Dwa pokoje, 78 metrów kwadratowych w na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły. Warto dodać, że w atrakcyjnej lokalizacji, czyli samym centrum miasta i jego głównej ulicy – alei Lenina. Tu kończy się to, co w zasadzie nie odbiega od normy. Jak opisują mieszkanie sami Rosjanie: „jego wnętrze może spowodować nieodwracalne uszkodzenia w kruchej psychice”.

Foto avito.ru Foto avito.ru Foto avito.ru Foto avito.ru

Telewizor w ozdobnej ramie, galeria sztuki na ścianach, złote klamki, złote krany, złote zlewy. Dużo złota. Wszystko wydaje się złote. Nawet rośliny. Baldachim nad łóżkiem i mnóstwo sztukaterii. W łazience płaskorzeźba Tutanchamona nad rezerwuarem ze… zgadliście złotą deską klozetową, kontrastują jedynie z pralką automatyczną, która nie wiedzieć dlaczego nie jest ze złota.

Foto avito.ru Foto avito.ru

Autor ogłoszenia dość lakonicznie opisuje swoją propozycję sprzedaży. Natomiast ma bardzo surowe wymagania względem potencjalnych nabywców nieruchomości. Zapewnia, że w mieszkaniu jest wszystko to, co widać na zdjęciach. Ponadto uprzejmie prosi osoby, które nie mają odpowiednich funduszy i takich, które nie są zainteresowane jego kupnem o to by nie umawiały się na jego oglądanie. W końcu jak podkreśla „to nie muzeum”. Choć oglądając pałacowe meble, reprodukcje klasycznych obrazów na ścianach, rzeźby, żyrandole, zasłony z falbanami i taką ilość złota można odnieść wrażenie, że jest się w prawdziwie muzealnym wnętrzu.

Foto avito.ru Foto avito.ru Foto avito.ru
Pozostaje jedynie dodać, że te luksusowe może być twoje za jedyne 6,5 miliona rubli rosyjskich (około 358 000 PLN obecnym kursie).

Są zainteresowani? Link do ogłoszenia:
www.avito.ru

Autor artykułu
More from Krzysiek Bukowski

Drzwi odkryte na nowo

Ciekawy projekt, który zmienia to jak postrzegamy samo doświadczenie otwierania drzwi.
Czytaj wiecej