Rysunkowy design, czyli biżuteria zaprojektowana przez dziecko

rysunek dziecka może zdobić nie tylko lodówkę w rodzinnym domu. Może być doskonałą biżuterią. wszystko zaczęło się od pewnego momentu, kiedy to Julian narysował mamę. Ta chcąc zatrzymać chwilę, poszła z kartką do taty. Kartka w rękach taty stała się projektem, Julian projektantem, a portret mamy naszyjnikiem. Tak w skrócie można opisać historię najnowszego naszyjnika od Białek Design Studio.

rysunek dziecka może zdobić nie tylko lodówkę w rodzinnym domu. Może być doskonałą biżuterią. wszystko zaczęło się od pewnego momentu, kiedy to Julian narysował mamę. Ta chcąc zatrzymać chwilę, poszła z kartką do taty. Kartka w rękach taty stała się projektem, Julian projektantem, a portret mamy naszyjnikiem. Tak w skrócie można opisać historię najnowszego naszyjnika od Białek Design Studio.

Pomysł przyszedł znienacka, ot tak, z czystej chęci zatrzymania chwili. Rysunek syna zainspirował Piotra Białka (Białek Design Studio) do stworzenia unikatowej kolekcji, gdzie to dziecko staje się projektantem. I z taką ofertą uderzył na rynek. Biżuteria jest tworzona na podstawie indywidualnych zamówień. Wykonywana jest w srebrze (może być złocona lub oksydowana). Może być wisiorkiem, kolczykiem, spinką do koszuli itd. Format jest totalnie dowolny. Wystarczy jedynie przesłać rysunek dziecka z krótkim opisem i poczekać chwilę na realizację.

Projektant, jak sam przyznaje, ma do tej kolekcji szczególny stosunek.

  • W życiu pojawiają się wyjątkowe chwile i ten projekt jest właśnie sposobem na ich zatrzymanie. Wielu rodziców kolekcjonuje pamiątki od swoich dzieci, chce mieć je zawsze przy sobie, bo są dla nich ogromną wartością. Pomyślałem, że właśnie biżuteria, którą się zajmuję od kilku lat jest dobrą hibernacją tych chwil, bo wiem że ludzie traktują biżuterię bardzo osobiście – mówi Piotr Białek, artysta, projektant i wykonawca ręcznie robionej biżuterii. – Zobaczyłem wzruszenie w oczach mojej żony, więc postanowiłem zrobić  jej prezent. Zadziałało – dodaje.

Foto: Bialek Design Studio

Biżuterię z rysunku dziecka można zamówić poprzez sklep internetowy bialekdesingstudio.compoprzez kontakt na Facebook, lub mail.

Autor artykułu
More from Krzysiek Bukowski

Designerska wizja Lexusa przyszłości autorstwa utalentowanego studenta

Tym co bez wątpienia stanowi o sile marki jest społeczność skupiona wokół...
Czytaj wiecej