Samsung Galaxy A6 i A6+, czyli rozsądny kompromis między ceną a możliwościami

Samsung Galaxy A6
Samsung zaprezentował nową linię telefonów, które mają być znakomitym kompromisem pomiędzy ceną a jakością. Galaxy A6 i A6+ wyposażone są w porządne aparaty i wyświetlacze oraz oferują uwierzytelnianie przy pomocy skanera twarzy.

Galaxy A6 i A6+ to telefony, które mają oferować znaczną część funkcji znacznie droższych od sztandarowych modeli z linii Galaxy S. Należą do nich bezramkowy wyświetlacz Infinity, bardzo dobre aparaty, a także wygodne uwierzytelnianie przy pomocy twarzy lub skanera linii papilarnych.

No, ale jakie właściwie możliwości fotograficzne oferują Galaxy A6 i A6+? Obydwa telefony wyposażono w tylne aparaty z jasnym obiektywem (F1.7). Model A6+ oferuje dodatkowy obiektyw z tyłu, co pozwala w prosty sposób regulować głębię ostrości i efekt bokeh, zarówno podczas robienia zdjęcia, jak i po jego zrobieniu. Przednie aparaty Galaxy A6 i A6+ wyposażono odpowiednio w matryce 16MP i 24MP, obiektywy F1.9 oraz regulowaną lampę błyskową LED.

Samsung Galaxy A6

Aparat to nie wszystko. Samsung Galaxy A6 i A6+ to również garść przydatnych funkcji.

Najnowsze telefony Samsunga sprawdzą się w zastosowaniach multimedialnych. Duży, bezramkowy wyświetlacz Infinity (5,6-calowy w A6, 6-calowy w A6+) oraz dźwięk przestrzenny Dolby Atmos zapewnią nam najlepszą możliwą jakość – jak na telefon – podczas oglądania filmów i seriali.

Wydajny procesor i funkcja App Pair sprawiają, że Galaxy A6 i A6+ poradzą sobie z wielozadaniowością, pozwalając korzystać jednocześnie z dwóch aplikacji. Funkcja Always on Display, dostępna w modelu Galaxy A6+, zapewnia szybki i wygodny dostęp do powiadomień wprost z zablokowanego ekranu urządzenia. Dla wygody użytkownika, oba telefony obsługują także technikę Near Field Communication (NFC), umożliwiając tym samym płatności zbliżeniowe.

Samsung Galaxy A6

Samsungi Galaxy A6 i A6+ dostępne są w trzech kolorach: czarnym, złotym i lawendowym. Urządzenia zadebiutują na polskim rynku w drugiej połowie maja. Ceny nie są jeszcze znane, ale mają być relatywnie niskie.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Robot o ludzkich dłoniach i ze sztuczną inteligencją ma zrewolucjonizować produkcję elektroniki

Polskie przedsiębiorstwa produkcyjne od lat skarżą się na brak rąk do pracy....
Czytaj wiecej