Poznajcie Galaxy A8, zupełnie nową linię tanich i innowacyjnych telefonów Samsunga

Galaxy A8
Galaxy A8 – jak obiecuje Samsung – ma być telefonem o możliwościach niewiele mniejszych od drogich, sztandarowych modelu tego producenta. Różnić ma się od nich szczegółami technicznymi i ceną.

Firma Samsung zaprezentowała telefon Galaxy A8 – nowego przedstawiciela linii Galaxy A. Najnowsze urządzenie ma być praktyczne, zgrabne i wygodne. Telefon zawiera podwójny przedni aparat, duży ekran Infinity Display i, jak zapewnia producent, jest projektowany z myślą o ergonomii.

Galaxy A8 wyposażono w podwójny przedni aparat (16MP i 8MP, F1,9), który zapewnić ma znakomitej jakości selfiki (zdjęcia autoportretowe). Użytkownik może przełączać się pomiędzy przednimi obiektywami, dobierając je odpowiednio do charakteru wykonywanego zdjęcia. Co więcej, dzięki funkcji Live Focus można w prosty sposób korygować efekt bokeh, zarówno w trakcie robienia zdjęcia, jak również po jego wykonaniu.

Galaxy A8 to oczywiście nie tylko możliwość wykonywania ładnych selfików.

Galaxy A8

Tylny aparat, dzięki matrycy 16MP i jasnemu obiektywowi (F1,7), ma wykonywać ładne zdjęcia także przy słabym oświetleniu. Twórcy wideo zwrócą z kolei uwagę na technologię cyfrowej stabilizacji obrazu (VDis) oraz funkcję hyperlapse, pozwalającą nagrywać filmy poklatkowe.

Duży wyświetlacz o proporcjach 18,5:9 dzięki swoim proporcjom mieści więcej treści na ekranie, bez potrzeby ich przewijania. Szklano-metalowa i odpowiednio zaokrąglona obudowa telefonu zapewnia ponoć wygodny uchwyt. Model Galaxy A8 będzie dostępny w trzech kolorach: czarnym, złotym oraz orchid gray.

Samsung Galaxy A8 oferuje także szereg dodatkowych funkcji, w tym m.in.:

  • Always On Display – dzięki któremu można sprawdzać powiadomienia bez potrzeby odblokowywania telefonu;
  • Wodoodporność i pyłoszczelność w klasie IP68 – pozwalające używać telefonu przy niemal każdej aktywności i w każdej sytuacji;
  • Obsługę kart microSD – dzięki którym można rozbudować pamięć urządzenia do 256 GB;
  • Slot Dual SIM.

Telefon Galaxy A8 zadebiutuje na rynku na początku stycznia 2018 r.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Masz już opaskę fitnessową? Czas kupić podobną twojemu psu

Właściciele psów ciut bardziej zwariowani na punkcie swoich czworonogów mogą zainteresować się...
Czytaj wiecej