Jeśli nie iPad to co? Ten tablet od Samsunga to mocna konkurencja dla Apple’a!

Samsung Galaxy Tab S3 jest już dostępny na polskim rynku. To urządzenie o szklano-aluminiowej stylistyce, które z całkiem niezłym skutkiem stara się być lepsze od iPada.

Samsung Galaxy Tab S3 jest już dostępny na polskim rynku. To urządzenie o szklano-aluminiowej stylistyce, które z całkiem niezłym skutkiem stara się być lepsze od iPada.

Galaxy Tab S3 to zdecydowanie smukłe i lekkie urządzenie. Tablet ma 6 mm grubości i waży 429 gram (wersja z Wi-Fi) do 434 gram (wersja z LTE).  Dołączany do zestawu rysik S Pen sprawia, że Galaxy Tab S3 nadaje się również do kreatywnych zastosowań. Pozwala on na notowanie w trakcie spotkań i na tworzenie rysunków. Dla komfortowej pracy S Pen ma węższą końcówkę (0,7 mm) i zwiększoną wrażliwość na nacisk: rysik rozróżnia bowiem 4096 poziomów nacisku. S Pen pozwala na tworzenie szybkich notatek i szkiców nawet na wyłączonym ekranie Galaxy Tab S3.

Najnowszy tablet Samsung to także urządzenie do konsumpcji treści multimedialnych. Został wyposażony w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 9,7” i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Urządzenie wspiera też treści video w formacie HDR.

Samsung Galaxy Tab S3 to nie tylko wyświetlacz i piórko, ale również i multimedia.

Samsung Galaxy Tab S3

Na rogach Galaxy Tab S3 zamontowano 4 głośniki stereo AKG firmy Harman. Co więcej – sam dźwięk dopasowuje się do trybu w jakim korzystamy z urządzenia, sterując nagłośnieniem i rozróżniając, kiedy tablet trzymany jest w pozycji wertykalnej, a kiedy w horyzontalnej.

Specjalnie z myślą o miłośnikach mobilnej rozrywki tablet wspiera interfejs programistyczny Vulkan. Urządzenie zostało też wyposażone w funkcję Game Launcher, blokującą wszelkie powiadomienia w trakcie gry, dzięki czemu gracze mogą w pełni oddać się rozrywce.

Samsung Galaxy Tab S3 dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Dobra alternatywa dla iPada w rzeczy samej.

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Ten drewniany notebook od HP zdecydowanie wyróżni cię z tłumu

Od pewnego czasu HP stawia na oryginalność i elegancję projektując swoje sztandarowe...
Czytaj wiecej