Samsung Galaxy do zadań specjalnych

Już w kwietniu firma Samsung wprowadzi na rynek telefon Galaxy Xcover 4. Jest odporny nie tylko na wodę i kurz (norma IP68), lecz także na ekstremalne temperatury oraz upadki, o czym świadczy certyfikat amerykańskiego standardu militarnego MIL-STD 810G2.

Już w kwietniu firma Samsung wprowadzi na rynek telefon Galaxy Xcover 4 z. Jest odporny nie tylko na wodę i kurz (norma IP68), lecz także na ekstremalne temperatury oraz upadki, o czym świadczy certyfikat amerykańskiego standardu militarnego MIL-STD 810G2.

W porównaniu ze swoim bezpośrednim poprzednikiem, nowy Galaxy Xcover 4 ma większy wyświetlacz HD TFT o przekątnej 5 cali, z wysmukloną ramką wokół ekranu. Telefon wyposażono w pamięć 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci masowej eMMC, z opcją rozszerzenia o dodatkową przestrzeń na pliki dzięki kartom microSD. Galaxy Xcover 4 napędza czterodzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,4 GHz. Telefon ma również wymienialną baterię.

W urządzeniu znajdziemy dwa aparaty: przedni, o matrycy 5 MP i ogniskowej F2.2 oraz główny o rozdzielczości 13 megapikseli, z wbudowaną lampą błyskową i przesłoną o dużym natężeniu światła (F1.9). Wzmocniona konstrukcja obudowy Xcover 4 nawiązuje swoimi elementami do cenionej przez użytkowników linii Galaxy.

Samsung Galaxy Xcover 4 to telefon dla ludzi aktywnych.

Samsung Galaxy Xcover 4

Samsung Galaxy Xcover 4 to telefon, który możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać nawet w najtrudniejszych warunkach. Spełnia normę IP68 (wodo- i pyło-odporność) oraz posiada certyfikat amerykańskiego standardu wojskowego MIL-STD 810G.

Dzięki temu Galaxy Xcover 4 nie są straszne ekstremalne temperatury, upadki, uderzenia mechaniczne, wibracje, zalania, zakurzenia, intensywne promieniowanie słoneczne ani kontakt ze żrącymi oparami.

Warto odnotować, że z dotykowego ekranu w Galaxy Xcover 4 można korzystać również w rękawiczkach. Telefon można też obsługiwać za pomocą mechanicznych klawiszy funkcyjnych, umieszczonych na przednim panelu, bezpośrednio pod wyświetlaczem.

 

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Apple, Samsung, LG? Twoim następnym telefonem może być ten od Asusa

Asus Zenfone Max Plus, jak sama nazwa wręcz karykaturalnie wskazuje, ma być...
Czytaj wiecej