Samsung Galaxy do zadań specjalnych

Już w kwietniu firma Samsung wprowadzi na rynek telefon Galaxy Xcover 4. Jest odporny nie tylko na wodę i kurz (norma IP68), lecz także na ekstremalne temperatury oraz upadki, o czym świadczy certyfikat amerykańskiego standardu militarnego MIL-STD 810G2.

Już w kwietniu firma Samsung wprowadzi na rynek telefon Galaxy Xcover 4 z. Jest odporny nie tylko na wodę i kurz (norma IP68), lecz także na ekstremalne temperatury oraz upadki, o czym świadczy certyfikat amerykańskiego standardu militarnego MIL-STD 810G2.

W porównaniu ze swoim bezpośrednim poprzednikiem, nowy Galaxy Xcover 4 ma większy wyświetlacz HD TFT o przekątnej 5 cali, z wysmukloną ramką wokół ekranu. Telefon wyposażono w pamięć 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci masowej eMMC, z opcją rozszerzenia o dodatkową przestrzeń na pliki dzięki kartom microSD. Galaxy Xcover 4 napędza czterodzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,4 GHz. Telefon ma również wymienialną baterię.

W urządzeniu znajdziemy dwa aparaty: przedni, o matrycy 5 MP i ogniskowej F2.2 oraz główny o rozdzielczości 13 megapikseli, z wbudowaną lampą błyskową i przesłoną o dużym natężeniu światła (F1.9). Wzmocniona konstrukcja obudowy Xcover 4 nawiązuje swoimi elementami do cenionej przez użytkowników linii Galaxy.

Samsung Galaxy Xcover 4 to telefon dla ludzi aktywnych.

Samsung Galaxy Xcover 4

Samsung Galaxy Xcover 4 to telefon, który możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Został zaprojektowany tak, aby wytrzymać nawet w najtrudniejszych warunkach. Spełnia normę IP68 (wodo- i pyło-odporność) oraz posiada certyfikat amerykańskiego standardu wojskowego MIL-STD 810G.

Dzięki temu Galaxy Xcover 4 nie są straszne ekstremalne temperatury, upadki, uderzenia mechaniczne, wibracje, zalania, zakurzenia, intensywne promieniowanie słoneczne ani kontakt ze żrącymi oparami.

Warto odnotować, że z dotykowego ekranu w Galaxy Xcover 4 można korzystać również w rękawiczkach. Telefon można też obsługiwać za pomocą mechanicznych klawiszy funkcyjnych, umieszczonych na przednim panelu, bezpośrednio pod wyświetlaczem.

 

Autor artykułu
More from Maciej Gajewski

Już niedługo zamienisz każdy komputer w konsolę PlayStation

Od zarania dziejów by móc zagrać w gry dostępne na konsolę PlayStation...
Czytaj wiecej